Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.09.2026 | New York City FC - Nashville SC | 0 : 0 |
| 24.05.2026 | Nashville SC - New York City FC | 2 : 1 |
| 17.08.2025 | New York City FC - Nashville SC | 2 : 1 |
| 31.05.2025 | Nashville SC - New York City FC | 2 : 2 |
| 06.10.2024 | New York City FC - Nashville SC | 3 : 1 |
| 23.06.2024 | Nashville SC - New York City FC | 1 : 0 |
| 15.04.2023 | New York City FC - Nashville SC | 2 : 1 |
| 25.02.2023 | Nashville SC - New York City FC | 2 : 0 |
| 03.10.2021 | New York City FC - Nashville SC | 0 : 0 |
| 03.09.2021 | Nashville SC - New York City FC | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | New York City FC - Nashville SC | 0 - 0 | D |
| 29.08.2026 | Toronto FC - New York City FC | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | New England Revolution - New York City FC | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | FC Cincinnati - New York City FC | 2 - 1 | L |
| 16.08.2026 | New York City FC - Philadelphia Union | 2 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | New York City FC - Nashville SC | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Nashville SC - FC Cincinnati | 4 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Nashville SC - Columbus Crew | 3 - 2 | W |
| 19.08.2026 | New York Red Bulls - Nashville SC | 0 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Nashville SC - Inter Miami | 4 - 1 | W |
Предстоящата среща между New York City FC и Nashville SC е насрочена за 04.09.2026 23:30 в Major League Soccer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
New York City FC е на позиция 7 с 27 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 31:24. Записаната форма е DLLDW. Nashville SC е на позиция 1 с 49 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 4 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 35:14. Записаната форма е WWWDL.
New York City FC има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLLLWDWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Nashville SC има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLWLDLW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 9 директни срещи New York City FC има 3 победи, равенствата са 2, а Nashville SC има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка New York City FC 0 / Nashville SC 0 подкрепя Nashville SC със средна промяна 1.70 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 30 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на New York City FC като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 62.5%, 25.0%, 12.5%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Nashville SC като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.86 жълти, 0.14 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 57.1%, 42.9%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между New York City FC и Nashville SC завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 2.67 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.5. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на New York City FC като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой New York City FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Nashville SC като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.86 жълти, 0.14 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Nashville SC получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Nashville SC с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.7 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 12 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.