📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L D W
2
🏟
✔ Краен резултат
2
Владение на топката
43%
57%
9
Общо удари
15
3
Точни удари
5
2
Неточни удари
9
5
Корнери
6
6
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
2
Засади
2
3
Удари в наказателното поле
11
3
Удари извън наказателното поле
4
4
Блокирани удари
1
4
Спасявания
1
15
Нарушения
16
445
Точни пасове
437
501
Общо пасове
509
16
Free Kicks
13

🔁 Директни срещи

5
1
4
🟢 Inter Miami 🟡 Равенства Atlanta United FC 🔴
Дата Мач Резултат
11.10.2025 Inter Miami - Atlanta United FC 4 : 0
16.03.2025 Atlanta United FC - Inter Miami 1 : 2
10.11.2024 Inter Miami - Atlanta United FC 2 : 3
02.11.2024 Atlanta United FC - Inter Miami 2 : 1
26.10.2024 Inter Miami - Atlanta United FC 2 : 1
18.09.2024 Atlanta United FC - Inter Miami 2 : 2
29.05.2024 Inter Miami - Atlanta United FC 1 : 3
16.09.2023 Atlanta United FC - Inter Miami 5 : 2
25.07.2023 Inter Miami - Atlanta United FC 4 : 0
06.05.2023 Inter Miami - Atlanta United FC 2 : 1

🗓 Последни мачове: Inter Miami

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Inter Miami - Atlanta United FC 2 - 2 D
29.08.2026 Inter Miami - CF Montreal 7 - 1 W
22.08.2026 Inter Miami - Toronto FC 1 - 2 L
19.08.2026 Philadelphia Union - Inter Miami 2 - 2 D
16.08.2026 Nashville SC - Inter Miami 4 - 1 L

📆 Последни мачове: Atlanta United FC

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Inter Miami - Atlanta United FC 2 - 2 D
29.08.2026 Atlanta United FC - Charlotte 0 - 2 L
23.08.2026 Atlanta United FC - Sporting Kansas City 2 - 1 W
20.08.2026 Minnesota United FC - Atlanta United FC 1 - 2 W
15.08.2026 Atlanta United FC - New York Red Bulls 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Inter Miami и Atlanta United FC е насрочена за 05.09.2026 23:30 в Major League Soccer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Inter Miami е на позиция 2 с 39 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 45:32. Записаната форма е LDLDW. Atlanta United FC е на позиция 12 с 21 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 19:33. Записаната форма е WWWLL.

Последни резултати

Inter Miami има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLLLWDWW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Atlanta United FC има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWLLDLLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Inter Miami има 5 победи, равенствата са 1, а Atlanta United FC има 4 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Inter Miami с увереност 73%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 72.96%, 16.50% и 10.54%. Разликата в моделния momentum е 62.43 пункта в полза на Inter Miami. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.30 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.15%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Inter Miami +0.25 / Atlanta United FC -0.25 подкрепя Inter Miami със средна промяна 4.83 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.85). Поне 1 гол в мача (квота 29, оценка 83/100, успеваемост на групата 83.01% при 465 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Inter Miami като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 37.5%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Atlanta United FC като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.18 жълти, 0.09 червени и 2.27 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 72.7%, 45.5%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 19:50:03 · Заключен: 2026-09-06 01:10:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Inter Miami и Atlanta United FC завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 10 директни срещи средният общ брой голове е 4, а този мач завърши с 4 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.9. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Inter Miami като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Inter Miami получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 3.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Atlanta United FC като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.18 жълти, 0.09 червени и 2.27 общо картона на мач. В този двубой Atlanta United FC получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.73 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 45.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 9.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Inter Miami с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 4.83 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.85. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 29. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 12 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 05:30:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.