📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
0
D W D D L
Владение на топката
52%
48%
19
Общо удари
5
8
Точни удари
2
7
Неточни удари
3
6
Корнери
1
4
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
0
Засади
3
16
Удари в наказателното поле
4
3
Удари извън наказателното поле
1
4
Блокирани удари
0
2
Спасявания
6
14
Нарушения
7
311
Точни пасове
315
430
Общо пасове
408
7
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

7
1
2
🟢 Philadelphia Union 🟡 Равенства CF Montreal 🔴
Дата Мач Резултат
05.09.2026 Philadelphia Union - CF Montreal 1 : 0
11.04.2026 CF Montreal - Philadelphia Union 1 : 2
10.02.2026 Philadelphia Union - CF Montreal 2 : 4
16.07.2025 Philadelphia Union - CF Montreal 2 : 1
03.05.2025 CF Montreal - Philadelphia Union 1 : 2
14.02.2025 CF Montreal - Philadelphia Union 0 : 1
09.08.2024 Philadelphia Union - CF Montreal 2 : 0
29.06.2024 CF Montreal - Philadelphia Union 4 : 2
01.06.2024 Philadelphia Union - CF Montreal 2 : 2
03.06.2023 Philadelphia Union - CF Montreal 3 : 0

🗓 Последни мачове: Philadelphia Union

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Philadelphia Union - CF Montreal 2 - 0 W
29.08.2026 New York Red Bulls - Philadelphia Union 1 - 3 W
23.08.2026 Austin - Philadelphia Union 1 - 1 D
19.08.2026 Philadelphia Union - Inter Miami 2 - 2 D
16.08.2026 New York City FC - Philadelphia Union 2 - 3 W

📆 Последни мачове: CF Montreal

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Philadelphia Union - CF Montreal 2 - 0 L
03.09.2026 Vancouver Whitecaps - CF Montreal 1 - 1 D
29.08.2026 Inter Miami - CF Montreal 7 - 1 L
22.08.2026 CF Montreal - Los Angeles Galaxy 2 - 2 D
19.08.2026 Columbus Crew - CF Montreal 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Philadelphia Union и CF Montreal е насрочена за 05.09.2026 23:30 в Major League Soccer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Philadelphia Union е на позиция 13 с 21 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 25:33. Записаната форма е DDWWW. CF Montreal е на позиция 14 с 21 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 24:35. Записаната форма е DWDDL.

Последни резултати

Philadelphia Union има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWLWLWWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. CF Montreal има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDWDDLLDW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Philadelphia Union има 6 победи, равенствата са 1, а CF Montreal има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 94%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Philadelphia Union с увереност 67%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 67.26%, 19.10% и 13.64%. Разликата в моделния momentum е 53.61 пункта в полза на Philadelphia Union. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.42 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.50%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Philadelphia Union 0 / CF Montreal 0 подкрепя Philadelphia Union със средна промяна 1.22 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 85/100, успеваемост на групата 84.55% при 1126 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Philadelphia Union като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.22 червени и 2.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 77.8%, 55.6%, 55.6%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 20 от 20 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на CF Montreal като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.20 жълти, 0.20 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 70.0%, 50.0%, 20.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 20:00:04 · Заключен: 2026-09-06 01:10:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Philadelphia Union и CF Montreal завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.6 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.9. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Philadelphia Union като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2 жълти, 0.22 червени и 2.22 общо картона на мач. В този двубой Philadelphia Union получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.78 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 22.2% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на CF Montreal като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.2 жълти, 0.2 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой CF Montreal получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.6 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 10%, а червен картон в 20% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Philadelphia Union с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.22 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 12 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 04:02:53
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.