Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.09.2026 | Orlando City SC - San Diego | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Orlando City SC - San Diego | 1 - 0 | W |
| 30.08.2026 | Minnesota United FC - Orlando City SC | 3 - 3 | D |
| 22.08.2026 | Orlando City SC - Real Salt Lake | 2 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Orlando City SC - Chicago Fire | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Orlando City SC - FC Cincinnati | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Orlando City SC - San Diego | 1 - 0 | L |
| 30.08.2026 | San Diego - Los Angeles Galaxy | 3 - 1 | W |
| 23.08.2026 | San Diego - Colorado Rapids | 3 - 0 | W |
| 20.08.2026 | Portland Timbers - San Diego | 3 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Los Angeles FC - San Diego | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между Orlando City SC и San Diego е насрочена за 05.09.2026 23:30 в Major League Soccer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Orlando City SC е на позиция 9 с 24 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 30:47. Записаната форма е WLDLW. San Diego е на позиция 11 с 27 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 6 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 32:29. Записаната форма е WLWDW.
Orlando City SC има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDDLWLWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. San Diego има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWWLDWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.13; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Orlando City SC -0.5 / San Diego +0.5 подкрепя San Diego със средна промяна 1.75 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 21 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36). Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 85/100, успеваемост на групата 84.55% при 1126 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Orlando City SC като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.11 жълти, 0.11 червени и 2.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 44.4%, 22.2%, 22.2% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на San Diego като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.20 жълти, 0.30 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.0%, 50.0%, 20.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 30.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Orlando City SC и San Diego завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.13. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Orlando City SC като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.11 жълти, 0.11 червени и 2.22 общо картона на мач. В този двубой Orlando City SC получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.78 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на San Diego като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.2 жълти, 0.3 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой San Diego получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 10%, а червен картон в 30% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше San Diego с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.75 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.