Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 07.02.2026 | Colorado Rapids - Columbus Crew | 1 : 4 |
| 31.05.2023 | Columbus Crew - Colorado Rapids | 3 : 2 |
| 14.08.2022 | Colorado Rapids - Columbus Crew | 1 : 1 |
| 26.05.2019 | Colorado Rapids - Columbus Crew | 3 : 2 |
| 22.09.2018 | Columbus Crew - Colorado Rapids | 2 : 1 |
| 04.06.2017 | Colorado Rapids - Columbus Crew | 2 : 1 |
| 14.05.2016 | Columbus Crew - Colorado Rapids | 1 : 1 |
| 09.08.2015 | Colorado Rapids - Columbus Crew | 1 : 2 |
| 05.07.2014 | Colorado Rapids - Columbus Crew | 1 : 1 |
| 11.05.2013 | Columbus Crew - Colorado Rapids | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Columbus Crew - Colorado Rapids | 3 - 0 | W |
| 30.08.2026 | Columbus Crew - New England Revolution | 1 - 3 | L |
| 27.08.2026 | Club America - Columbus Crew | 2 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Nashville SC - Columbus Crew | 3 - 2 | L |
| 19.08.2026 | Columbus Crew - CF Montreal | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Columbus Crew - Colorado Rapids | 3 - 0 | L |
| 30.08.2026 | Colorado Rapids - Real Salt Lake | 1 - 0 | W |
| 23.08.2026 | San Diego - Colorado Rapids | 3 - 0 | L |
| 20.08.2026 | Colorado Rapids - Los Angeles FC | 1 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Colorado Rapids - Sporting Kansas City | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Columbus Crew и Colorado Rapids е насрочена за 05.09.2026 23:30 в Major League Soccer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Columbus Crew е на позиция 15 с 20 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 26:28. Записаната форма е LLLDW. Colorado Rapids е на позиция 7 с 28 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 1 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 27:25. Записаната форма е LWWWL.
Columbus Crew има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLDWWDW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Colorado Rapids има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWWLWDLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 10 директни срещи Columbus Crew има 4 победи, равенствата са 3, а Colorado Rapids има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Colorado Rapids чрез Away +0.25. По-новото нормализирано движение за двойката Columbus Crew -0.5 / Colorado Rapids +0.5 подкрепя Colorado Rapids със средна промяна 4.17 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Columbus Crew като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 55.6%, 22.2%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Colorado Rapids като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 3.30 жълти, 0.30 червени и 3.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.0%, 90.0%, 50.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Columbus Crew и Colorado Rapids завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 4 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.5. В мача бяха отчетени общо 4 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Columbus Crew като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Columbus Crew получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Colorado Rapids като гост беше изчислен от 10 мача със средно 3.3 жълти, 0.3 червени и 3.6 общо картона на мач. В този двубой Colorado Rapids получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3.6 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 90%, 5+ в 10%, а червен картон в 20% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.