Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.09.2026 | Toronto FC - Chicago Fire | 3 : 3 |
| 24.05.2026 | Chicago Fire - Toronto FC | 2 : 1 |
| 05.10.2025 | Chicago Fire - Toronto FC | 2 : 2 |
| 15.03.2025 | Toronto FC - Chicago Fire | 1 : 2 |
| 29.09.2024 | Chicago Fire - Toronto FC | 1 : 1 |
| 15.06.2024 | Toronto FC - Chicago Fire | 1 : 4 |
| 16.07.2023 | Chicago Fire - Toronto FC | 1 : 0 |
| 31.05.2023 | Toronto FC - Chicago Fire | 0 : 0 |
| 14.07.2022 | Chicago Fire - Toronto FC | 2 : 0 |
| 28.05.2022 | Toronto FC - Chicago Fire | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Toronto FC - Chicago Fire | 4 - 4 | D |
| 29.08.2026 | Toronto FC - New York City FC | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Inter Miami - Toronto FC | 1 - 2 | W |
| 19.08.2026 | Toronto FC - Charlotte | 3 - 3 | D |
| 15.08.2026 | Toronto FC - New England Revolution | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Toronto FC - Chicago Fire | 4 - 4 | D |
| 29.08.2026 | Seattle Sounders - Chicago Fire | 2 - 2 | D |
| 26.08.2026 | Monterrey - Chicago Fire | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | New York Red Bulls - Chicago Fire | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | Orlando City SC - Chicago Fire | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Toronto FC и Chicago Fire е насрочена за 05.09.2026 23:30 в Major League Soccer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Toronto FC е на позиция 10 с 24 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 8 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 24:32. Записаната форма е WDWDL. Chicago Fire е на позиция 3 с 36 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 32:23. Записаната форма е DWWWL.
Toronto FC има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWDLDDLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Chicago Fire има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDWWWWWWL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи Toronto FC има 2 победи, равенствата са 3, а Chicago Fire има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Toronto FC 0 / Chicago Fire 0 подкрепя Chicago Fire със средна промяна 1.51 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 17 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Toronto FC като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 91.7%, 66.7%, 33.3%, 25.0% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Chicago Fire като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 80.0%, 50.0%, 20.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 20 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Toronto FC и Chicago Fire завърши при резултат 4:4. В двубоя бяха отбелязани общо 8 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.9 гола, а този двубой завърши с 8. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 100%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Toronto FC като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Toronto FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Chicago Fire като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Chicago Fire получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 10%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Chicago Fire с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.51 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 4:4 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 14 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.