Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.09.2026 | Charlotte - Houston Dynamo | 0 : 0 |
| 30.06.2024 | Houston Dynamo - Charlotte | 1 : 0 |
| 08.08.2023 | Charlotte - Houston Dynamo | 2 : 1 |
| 04.07.2022 | Houston Dynamo - Charlotte | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Charlotte - Houston Dynamo | 0 - 0 | D |
| 29.08.2026 | Atlanta United FC - Charlotte | 0 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Charlotte - DC United | 3 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Toronto FC - Charlotte | 3 - 3 | D |
| 15.08.2026 | Charlotte - Columbus Crew | 3 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Charlotte - Houston Dynamo | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Houston Dynamo - San Jose Earthquakes | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | St. Louis City - Houston Dynamo | 2 - 1 | L |
| 20.08.2026 | Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo | 0 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Charlotte и Houston Dynamo е насрочена за 05.09.2026 23:30 в Major League Soccer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Charlotte е на позиция 5 с 32 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 29:27. Записаната форма е WDWLW. Houston Dynamo е на позиция 2 с 38 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 25:24. Записаната форма е LWWWW.
Charlotte има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLWWLWD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Houston Dynamo има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWWWWDWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 3 директни срещи Charlotte има 2 победи, равенствата са 0, а Houston Dynamo има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Charlotte -0.5 / Houston Dynamo +0.5 подкрепя Charlotte със средна промяна 1.33 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 20 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.79% при 569 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Charlotte като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.13 червени и 2.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 37.5%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Houston Dynamo като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.10 жълти, 0.10 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 40.0%, 10.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Charlotte и Houston Dynamo завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 2.33 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.3. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Charlotte като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.25 жълти, 0.13 червени и 2.38 общо картона на мач. В този двубой Charlotte получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.62 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Houston Dynamo като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.1 жълти, 0.1 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой Houston Dynamo получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.8 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 10%, а червен картон в 10% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Charlotte с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.33 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.