Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.09.2026 | FC Dallas - Sporting Kansas City | 0 : 2 |
| 15.06.2025 | Sporting Kansas City - FC Dallas | 2 : 4 |
| 30.03.2025 | FC Dallas - Sporting Kansas City | 2 : 1 |
| 20.10.2024 | FC Dallas - Sporting Kansas City | 2 : 1 |
| 11.07.2024 | Sporting Kansas City - FC Dallas | 2 : 1 |
| 08.07.2024 | Sporting Kansas City - FC Dallas | 3 : 2 |
| 01.06.2023 | Sporting Kansas City - FC Dallas | 2 : 1 |
| 19.03.2023 | FC Dallas - Sporting Kansas City | 2 : 1 |
| 09.10.2022 | FC Dallas - Sporting Kansas City | 2 : 1 |
| 11.05.2022 | Sporting Kansas City - FC Dallas | 4 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | St. Louis City - FC Dallas | 3 - 3 | D |
| 23.08.2026 | Vancouver Whitecaps - FC Dallas | 5 - 0 | L |
| 20.08.2026 | Real Salt Lake - FC Dallas | 3 - 4 | W |
| 17.08.2026 | Austin - FC Dallas | 1 - 2 | W |
| 13.08.2026 | Toluca - FC Dallas | 3 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Sporting Kansas City - Vancouver Whitecaps | 0 - 3 | L |
| 23.08.2026 | Atlanta United FC - Sporting Kansas City | 2 - 1 | L |
| 20.08.2026 | Sporting Kansas City - St. Louis City | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Colorado Rapids - Sporting Kansas City | 2 - 0 | L |
| 02.08.2026 | Sporting Kansas City - Houston Dynamo | 0 - 2 | L |
Предстоящата среща между FC Dallas и Sporting Kansas City е насрочена за 06.09.2026 00:30 в Major League Soccer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FC Dallas е на позиция 5 с 33 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 32:25. Записаната форма е LWWDL. Sporting Kansas City е на позиция 15 с 15 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 2 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 18:46. Записаната форма е LDLLL.
FC Dallas има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWLWWDLD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Sporting Kansas City има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLLLWLLW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи FC Dallas има 5 победи, равенствата са 1, а Sporting Kansas City има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.90. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за FC Dallas с увереност 68%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 68.18%, 18.18% и 13.64%. Разликата в моделния momentum е 54.55 пункта в полза на FC Dallas. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.40 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.55%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка FC Dallas 0 / Sporting Kansas City 0 подкрепя FC Dallas със средна промяна 2.42 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на FC Dallas като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 44.4%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sporting Kansas City като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.64 жълти, 0.18 червени и 1.82 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 72.7%, 45.5%, 27.3%, 18.2% и 18.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между FC Dallas и Sporting Kansas City завърши при резултат 4:3. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 5. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.9 гола, а този двубой завърши с 7. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на FC Dallas като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой FC Dallas получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sporting Kansas City като гост беше изчислен от 11 мача със средно 1.64 жълти, 0.18 червени и 1.82 общо картона на мач. В този двубой Sporting Kansas City получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.82 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 27.3%, 5+ в 18.2%, а червен картон в 9.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Dallas с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.42 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 4:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.