Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.09.2026 | Austin - San Jose Earthquakes | 0 : 1 |
| 23.04.2026 | San Jose Earthquakes - Austin | 5 : 1 |
| 19.10.2025 | San Jose Earthquakes - Austin | 2 : 1 |
| 31.08.2025 | Austin - San Jose Earthquakes | 3 : 1 |
| 09.07.2025 | San Jose Earthquakes - Austin | 2 : 2 |
| 26.05.2024 | San Jose Earthquakes - Austin | 1 : 1 |
| 07.04.2024 | Austin - San Jose Earthquakes | 4 : 3 |
| 22.10.2023 | San Jose Earthquakes - Austin | 1 : 1 |
| 30.04.2023 | Austin - San Jose Earthquakes | 2 : 2 |
| 07.08.2022 | Austin - San Jose Earthquakes | 3 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Portland Timbers - Austin | 1 - 2 | W |
| 27.08.2026 | Toluca - Austin | 2 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Austin - Philadelphia Union | 1 - 1 | D |
| 20.08.2026 | Seattle Sounders - Austin | 1 - 2 | W |
| 17.08.2026 | Austin - FC Dallas | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Houston Dynamo - San Jose Earthquakes | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | San Jose Earthquakes - Minnesota United FC | 1 - 5 | L |
| 20.08.2026 | Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | San Jose Earthquakes - St. Louis City | 1 - 3 | L |
| 01.08.2026 | FC Cincinnati - San Jose Earthquakes | 4 - 2 | L |
Предстоящата среща между Austin и San Jose Earthquakes е насрочена за 06.09.2026 00:30 в Major League Soccer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Austin е на позиция 14 с 21 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 22:36. Записаната форма е DWLLL. San Jose Earthquakes е на позиция 4 с 33 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 37:24. Записаната форма е LLLLD.
Austin има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWLDWWLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. San Jose Earthquakes има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLLDLLWL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Austin има 2 победи, равенствата са 6, а San Jose Earthquakes има 2 победи. Средният общ брой голове е 4.20. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Austin като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 50.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на San Jose Earthquakes като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.11 жълти, 0.00 червени и 2.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 77.8%, 44.4%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 20 завършени мача (95.0% покритие).
Срещата между Austin и San Jose Earthquakes завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 4.2 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Austin като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Austin получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на San Jose Earthquakes като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.11 жълти, 0 червени и 2.11 общо картона на мач. В този двубой San Jose Earthquakes получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.11 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.