Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 23.07.2026 | Los Angeles FC - Real Salt Lake | 3 : 1 |
| 22.09.2025 | Los Angeles FC - Real Salt Lake | 4 : 1 |
| 18.09.2025 | Real Salt Lake - Los Angeles FC | 1 : 4 |
| 18.07.2024 | Los Angeles FC - Real Salt Lake | 1 : 1 |
| 02.03.2024 | Real Salt Lake - Los Angeles FC | 3 : 0 |
| 02.10.2023 | Los Angeles FC - Real Salt Lake | 0 : 1 |
| 09.08.2023 | Los Angeles FC - Real Salt Lake | 4 : 0 |
| 14.05.2023 | Real Salt Lake - Los Angeles FC | 0 : 3 |
| 21.01.2023 | Los Angeles FC - Real Salt Lake | 0 : 2 |
| 05.09.2022 | Los Angeles FC - Real Salt Lake | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Colorado Rapids - Real Salt Lake | 1 - 0 | L |
| 26.08.2026 | Leon - Real Salt Lake | 3 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Orlando City SC - Real Salt Lake | 2 - 1 | L |
| 20.08.2026 | Real Salt Lake - FC Dallas | 3 - 4 | L |
| 16.08.2026 | Real Salt Lake - Minnesota United FC | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | DC United - Los Angeles FC | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Los Angeles FC - Portland Timbers | 1 - 1 | D |
| 20.08.2026 | Colorado Rapids - Los Angeles FC | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Los Angeles FC - San Diego | 0 - 1 | L |
| 13.08.2026 | Los Angeles FC - Club Queretaro | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Real Salt Lake и Los Angeles FC е насрочена за 06.09.2026 01:30 в Major League Soccer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Real Salt Lake е на позиция 8 с 28 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 29:25. Записаната форма е LLDDL. Los Angeles FC е на позиция 3 с 35 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 35:19. Записаната форма е DLLDW.
Real Salt Lake има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLDWWDDL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Los Angeles FC има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLDWDDWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 10 директни срещи Real Salt Lake има 3 победи, равенствата са 1, а Los Angeles FC има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Real Salt Lake -0.5 / Los Angeles FC +0.5 подкрепя Los Angeles FC със средна промяна 3.08 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 13 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 543 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Real Salt Lake като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.00 червени и 1.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 50.0%, 40.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 20 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Los Angeles FC като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.82 жълти, 0.00 червени и 1.82 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 81.8%, 63.6%, 36.4%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Real Salt Lake и Los Angeles FC завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Real Salt Lake като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 1.8 жълти, 0 червени и 1.8 общо картона на мач. В този двубой Real Salt Lake получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Los Angeles FC като гост беше изчислен от 11 мача със средно 1.82 жълти, 0 червени и 1.82 общо картона на мач. В този двубой Los Angeles FC получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.82 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 36.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Los Angeles FC с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 3.08 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.