📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
3
Владение на топката
46%
54%
15
Общо удари
11
3
Точни удари
6
9
Неточни удари
2
6
Корнери
2
4
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
0
Засади
2
10
Удари в наказателното поле
7
5
Удари извън наказателното поле
4
3
Блокирани удари
3
3
Спасявания
2
16
Нарушения
18
344
Точни пасове
421
422
Общо пасове
495
18
Free Kicks
16

🔁 Директни срещи

4
2
1
🟢 Vancouver Whitecaps 🟡 Равенства St. Louis City 🔴
Дата Мач Резултат
24.08.2025 Vancouver Whitecaps - St. Louis City 3 : 2
20.04.2025 St. Louis City - Vancouver Whitecaps 0 : 0
14.07.2024 St. Louis City - Vancouver Whitecaps 1 : 4
30.06.2024 Vancouver Whitecaps - St. Louis City 4 : 3
05.10.2023 Vancouver Whitecaps - St. Louis City 3 : 0
28.05.2023 St. Louis City - Vancouver Whitecaps 3 : 1
12.02.2023 Vancouver Whitecaps - St. Louis City 0 : 0

🗓 Последни мачове: Vancouver Whitecaps

Дата Мач Резултат Изх.
03.09.2026 Vancouver Whitecaps - CF Montreal 1 - 1 D
30.08.2026 Sporting Kansas City - Vancouver Whitecaps 0 - 3 W
23.08.2026 Vancouver Whitecaps - FC Dallas 5 - 0 W
20.08.2026 Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo 0 - 1 L
17.08.2026 Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps 0 - 2 W

📆 Последни мачове: St. Louis City

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 St. Louis City - FC Dallas 3 - 3 D
23.08.2026 St. Louis City - Houston Dynamo 2 - 1 W
20.08.2026 Sporting Kansas City - St. Louis City 1 - 1 D
16.08.2026 San Jose Earthquakes - St. Louis City 1 - 3 W
02.08.2026 St. Louis City - Real Salt Lake 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Vancouver Whitecaps и St. Louis City е насрочена за 06.09.2026 02:30 в Major League Soccer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Vancouver Whitecaps е на позиция 1 с 40 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 38:17. Записаната форма е WLWDD. St. Louis City е на позиция 6 с 33 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 24:24. Записаната форма е WDWDW.

Последни резултати

Vancouver Whitecaps има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLWDLLDD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. St. Louis City има 6 победи, 4 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWDWWWWD. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Vancouver Whitecaps има 4 победи, равенствата са 2, а St. Louis City има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.43. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 71.4%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Vancouver Whitecaps с увереност 66%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 65.70%, 19.05% и 15.24%. Разликата в моделния momentum е 50.46 пункта в полза на Vancouver Whitecaps. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.45 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.73%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Vancouver Whitecaps 0 / St. Louis City 0 подкрепя St. Louis City със средна промяна 1.31 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Vancouver Whitecaps като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.10 жълти, 0.00 червени и 1.10 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 10.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 20 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на St. Louis City като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.20 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 80.0%, 50.0%, 30.0%, 20.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 20:00:09 · Заключен: 2026-09-06 04:10:21

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Vancouver Whitecaps и St. Louis City завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 3.43 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Vancouver Whitecaps като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 1.1 жълти, 0 червени и 1.1 общо картона на мач. В този двубой Vancouver Whitecaps получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.9 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на St. Louis City като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2 жълти, 0.2 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой St. Louis City получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.8 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 20%, а червен картон в 20% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше St. Louis City с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.31 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 07:01:21
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.