Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.04.2026 | Minnesota United FC - Portland Timbers | 2 : 0 |
| 31.08.2025 | Minnesota United FC - Portland Timbers | 1 : 1 |
| 20.07.2025 | Portland Timbers - Minnesota United FC | 1 : 1 |
| 30.06.2024 | Portland Timbers - Minnesota United FC | 3 : 2 |
| 19.05.2024 | Minnesota United FC - Portland Timbers | 2 : 1 |
| 02.07.2023 | Minnesota United FC - Portland Timbers | 4 : 1 |
| 21.05.2023 | Portland Timbers - Minnesota United FC | 0 : 1 |
| 11.09.2022 | Portland Timbers - Minnesota United FC | 1 : 0 |
| 30.07.2022 | Minnesota United FC - Portland Timbers | 4 : 4 |
| 21.11.2021 | Portland Timbers - Minnesota United FC | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Portland Timbers - Austin | 1 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Los Angeles FC - Portland Timbers | 1 - 1 | D |
| 20.08.2026 | Portland Timbers - San Diego | 3 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Chicago Fire - Portland Timbers | 2 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Portland Timbers - Club Tijuana | 3 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Minnesota United FC - Orlando City SC | 3 - 3 | D |
| 23.08.2026 | San Jose Earthquakes - Minnesota United FC | 1 - 5 | W |
| 20.08.2026 | Minnesota United FC - Atlanta United FC | 1 - 2 | L |
| 16.08.2026 | Real Salt Lake - Minnesota United FC | 1 - 1 | D |
| 12.08.2026 | Minnesota United FC - Atlante FC | 3 - 1 | W |
Предстоящата среща между Portland Timbers и Minnesota United FC е насрочена за 06.09.2026 02:30 в Major League Soccer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Portland Timbers е на позиция 9 с 28 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 33:33. Записаната форма е DWLWW. Minnesota United FC е на позиция 10 с 28 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 6 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 20:25. Записаната форма е WLDDD.
Portland Timbers има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLWLWWWD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Minnesota United FC има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDWDLDDL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Portland Timbers има 3 победи, равенствата са 3, а Minnesota United FC има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Minnesota United FC чрез Away +0.25. По-новото нормализирано движение за двойката Portland Timbers -0.5 / Minnesota United FC +0.5 подкрепя Minnesota United FC със средна промяна 3.48 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Portland Timbers като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.91 жълти, 0.09 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 63.6%, 27.3%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Minnesota United FC като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.64 жълти, 0.00 червени и 1.64 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.9%, 45.5%, 27.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Portland Timbers и Minnesota United FC завърши при резултат 5:4. В двубоя бяха отбелязани общо 9 гола. До почивката общият брой голове беше 5. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.3 гола, а този двубой завърши с 9. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 100%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Portland Timbers като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 1.91 жълти, 0.09 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Portland Timbers получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 27.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 9.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Minnesota United FC като гост беше изчислен от 11 мача със средно 1.64 жълти, 0 червени и 1.64 общо картона на мач. В този двубой Minnesota United FC получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.36 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 27.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.