📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
2
W D W W L
Владение на топката
43%
57%
1.20
Очаквани голове (xG)
2.85
7
Общо удари
26
2
Точни удари
8
3
Неточни удари
9
3
Корнери
7
0
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
0
Засади
2
5
Удари в наказателното поле
15
2
Удари извън наказателното поле
11
2
Блокирани удари
9
6
Спасявания
0
7
Нарушения
13
87%
Точност на пасовете
92%
370
Точни пасове
512
427
Общо пасове
554
-0.88
Предотвратени голове
-0.88

🔁 Директни срещи

0
3
2
🟢 Houston Dynamo 🟡 Равенства FC Cincinnati 🔴
Дата Мач Резултат
28.01.2026 Houston Dynamo - FC Cincinnati 1 : 1
30.01.2025 FC Cincinnati - Houston Dynamo 1 : 1
26.02.2023 FC Cincinnati - Houston Dynamo 2 : 1
04.07.2021 Houston Dynamo - FC Cincinnati 1 : 1
06.07.2019 FC Cincinnati - Houston Dynamo 3 : 2

🗓 Последни мачове: Houston Dynamo

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Portland Timbers - Houston Dynamo 3 - 1 L
29.10.2026 Seattle Sounders - Houston Dynamo 0 - 1 W
25.10.2026 Houston Dynamo - Minnesota United FC 0 - 0 D
18.10.2026 Houston Dynamo - FC Dallas 2 - 2 D
15.10.2026 San Diego - Houston Dynamo 3 - 3 D

📆 Последни мачове: FC Cincinnati

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 FC Cincinnati - Philadelphia Union 1 - 0 W
28.10.2026 Inter Miami - FC Cincinnati 2 - 2 D
24.10.2026 DC United - FC Cincinnati 0 - 2 W
21.10.2026 FC Cincinnati - DC United 2 - 1 W
18.10.2026 FC Cincinnati - Columbus Crew 0 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Houston Dynamo и FC Cincinnati е насрочена за 20.09.2026 00:30 в Major League Soccer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Houston Dynamo е на позиция 2 с 43 точки след 25 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 32:28. Записаната форма е LWDDL. FC Cincinnati е на позиция 10 с 32 точки след 24 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 8 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 52:59. Записаната форма е DLLDW.

Последни резултати

Houston Dynamo има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDLWWWWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. FC Cincinnati има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLDWDLWWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Houston Dynamo има 0 победи, равенствата са 3, а FC Cincinnati има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Houston Dynamo като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 1.83 жълти, 0.42 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 91.7%, 66.7%, 50.0%, 8.3% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 25 от 25 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Cincinnati като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.50 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 91.7%, 91.7%, 66.7%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 24 от 24 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-19 20:02:40 · Заключен: 2026-09-20 02:10:30

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Houston Dynamo и FC Cincinnati завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 5 директни срещи е 2.8 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Houston Dynamo като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 1.83 жълти, 0.42 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Houston Dynamo получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Cincinnati като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.25 жълти, 0.5 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой FC Cincinnati получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-20 04:42:21
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.