Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.10.2026 | Colorado Rapids - San Jose Earthquakes | 1 : 1 |
| 21.05.2026 | Colorado Rapids - San Jose Earthquakes | 2 : 0 |
| 11.05.2025 | Colorado Rapids - San Jose Earthquakes | 0 : 2 |
| 16.03.2025 | San Jose Earthquakes - Colorado Rapids | 1 : 2 |
| 12.05.2024 | Colorado Rapids - San Jose Earthquakes | 2 : 3 |
| 14.04.2024 | San Jose Earthquakes - Colorado Rapids | 0 : 3 |
| 04.06.2023 | Colorado Rapids - San Jose Earthquakes | 0 : 0 |
| 12.03.2023 | San Jose Earthquakes - Colorado Rapids | 1 : 0 |
| 15.09.2022 | Colorado Rapids - San Jose Earthquakes | 2 : 1 |
| 08.05.2022 | San Jose Earthquakes - Colorado Rapids | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Colorado Rapids - Chicago Fire | 2 - 4 | L |
| 29.10.2026 | San Jose Earthquakes - Colorado Rapids | 2 - 2 | D |
| 25.10.2026 | Colorado Rapids - Vancouver Whitecaps | 1 - 0 | W |
| 18.10.2026 | Portland Timbers - Colorado Rapids | 0 - 0 | D |
| 15.10.2026 | Colorado Rapids - Minnesota United FC | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | San Jose Earthquakes - Real Salt Lake | 2 - 1 | W |
| 29.10.2026 | San Jose Earthquakes - Colorado Rapids | 2 - 2 | D |
| 25.10.2026 | FC Dallas - San Jose Earthquakes | 3 - 0 | L |
| 18.10.2026 | San Jose Earthquakes - Nashville SC | 1 - 1 | D |
| 15.10.2026 | Real Salt Lake - San Jose Earthquakes | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Colorado Rapids и San Jose Earthquakes е насрочена за 11.10.2026 01:30 в Major League Soccer. Посоченият стадион е Dick's Sporting Goods Park, Commerce City, Colorado. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Colorado Rapids е на позиция 8 с 36 точки след 27 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 3 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 38:38. Записаната форма е LDWDL. San Jose Earthquakes е на позиция 4 с 45 точки след 27 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 6 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 49:39. Записаната форма е WDWWD.
Colorado Rapids има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWDLWLWW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. San Jose Earthquakes има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWDDLLLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Colorado Rapids има 5 победи, равенствата са 1, а San Jose Earthquakes има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Colorado Rapids -1 / San Jose Earthquakes +1 подкрепя Colorado Rapids със средна промяна 1.18 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Colorado Rapids като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 2.15 жълти, 0.15 червени и 2.31 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 92.3%, 61.5%, 46.2%, 30.8% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 27 от 27 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на San Jose Earthquakes като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.08 червени и 2.42 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 91.7%, 75.0%, 50.0%, 8.3% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 26 от 27 завършени мача (96.3% покритие).
Срещата между Colorado Rapids и San Jose Earthquakes завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Colorado Rapids като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 2.15 жълти, 0.15 червени и 2.31 общо картона на мач. В този двубой Colorado Rapids получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.31 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 46.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 15.4% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на San Jose Earthquakes като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.33 жълти, 0.08 червени и 2.42 общо картона на мач. В този двубой San Jose Earthquakes получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.42 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 8.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Colorado Rapids с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 1.18 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.