📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W W D
2
🏟
✔ Краен резултат
0
D D L L W
Владение на топката
55%
45%
14
Общо удари
8
4
Точни удари
2
6
Неточни удари
4
9
Корнери
7
0
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
0
Засади
3
12
Удари в наказателното поле
5
2
Удари извън наказателното поле
3
4
Блокирани удари
2
1
Спасявания
2
8
Нарушения
11
529
Точни пасове
422
597
Общо пасове
479
11
Free Kicks
7

🔁 Директни срещи

3
1
0
🟢 Flamengo 🟡 Равенства Mirassol 🔴
Дата Мач Резултат
02.09.2026 Flamengo - Mirassol 2 : 0
16.08.2026 Mirassol - Flamengo 1 : 5
06.12.2025 Mirassol - Flamengo 3 : 3
09.08.2025 Flamengo - Mirassol 2 : 1

🗓 Последни мачове: Flamengo

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Flamengo - Mirassol 2 - 0 W
30.08.2026 Flamengo - Botafogo 3 - 0 W
22.08.2026 Cruzeiro - Flamengo 2 - 1 L
20.08.2026 Flamengo - Cruzeiro 2 - 1 W
16.08.2026 Mirassol - Flamengo 1 - 5 W

📆 Последни мачове: Mirassol

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Flamengo - Mirassol 2 - 0 L
30.08.2026 Mirassol - Palmeiras 1 - 1 D
23.08.2026 Santos - Mirassol 1 - 1 D
20.08.2026 LDU de Quito - Mirassol 0 - 0 D
16.08.2026 Mirassol - Flamengo 1 - 5 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Flamengo и Mirassol е насрочена за 02.09.2026 22:30 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Flamengo е на позиция 2 с 48 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 6 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 37:18. Записаната форма е WLWWD. Mirassol е на позиция 16 с 25 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 23:27. Записаната форма е DDLLW.

Последни резултати

Flamengo има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWDWDDWW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Mirassol има 1 победи, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDLDLLDWD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Flamengo има 2 победи, равенствата са 1, а Mirassol има 0 победи. Средният общ брой голове е 5. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 97%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Flamengo с увереност 78%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 78.31%, 14.46% и 7.23%. Разликата в моделния momentum е 71.08 пункта в полза на Flamengo. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.20 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.02%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.36% при 555 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 15, оценка 80/100, успеваемост на групата 80.23% при 2904 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Flamengo като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.13 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 75.0%, 50.0%, 37.5%, 12.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Mirassol като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.38 жълти, 0.13 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 17 от 18 завършени мача (94.4% покритие).

Генериран: 2026-09-02 17:00:04 · Заключен: 2026-09-03 00:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Flamengo и Mirassol завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 16 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 5 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.2. В мача бяха отчетени общо 16 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 97%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Flamengo като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0.13 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Flamengo получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Mirassol като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.38 жълти, 0.13 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Mirassol получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 15. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-03 02:51:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.