📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W D D D
3
🏟
✔ Краен резултат
2
L D D D D
Владение на топката
57%
43%
2.39
Очаквани голове (xG)
1.69
13
Общо удари
12
6
Точни удари
3
4
Неточни удари
8
3
Корнери
3
4
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
2
Засади
1
9
Удари в наказателното поле
9
4
Удари извън наказателното поле
3
3
Блокирани удари
1
1
Спасявания
4
10
Нарушения
17
88%
Точност на пасовете
84%
474
Точни пасове
344
541
Общо пасове
411
-0.55
Предотвратени голове
-0.55

🔁 Директни срещи

3
3
4
🟢 Bahia 🟡 Равенства Internacional 🔴
Дата Мач Резултат
15.03.2026 Internacional - Bahia 0 : 1
08.11.2025 Internacional - Bahia 2 : 2
22.10.2025 Bahia - Internacional 1 : 0
28.05.2025 Internacional - Bahia 2 : 1
03.04.2025 Bahia - Internacional 1 : 1
27.07.2024 Bahia - Internacional 1 : 1
13.04.2024 Internacional - Bahia 2 : 1
19.10.2023 Bahia - Internacional 1 : 0
28.05.2023 Internacional - Bahia 2 : 0
26.09.2021 Internacional - Bahia 2 : 0

🗓 Последни мачове: Bahia

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Bahia - Internacional 3 - 2 W
23.08.2026 Vitoria - Bahia 0 - 2 W
16.08.2026 Chapecoense-sc - Bahia 3 - 3 D
09.08.2026 Bahia - Vasco DA Gama 0 - 0 D
30.07.2026 Fluminense - Bahia 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Internacional

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Bahia - Internacional 3 - 2 L
27.08.2026 Internacional - Gremio 0 - 0 D
22.08.2026 Internacional - Atletico-MG 0 - 0 D
17.08.2026 Internacional - remo 1 - 1 D
09.08.2026 Palmeiras - Internacional 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Bahia и Internacional е насрочена за 30.08.2026 22:30 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Bahia е на позиция 6 с 37 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 8 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 29:25. Записаната форма е WDDDD. Internacional е на позиция 16 с 25 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 23:27. Записаната форма е DDDDL.

Последни резултати

Bahia има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDDDDWLWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Internacional има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDDLWDLLL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Bahia има 3 победи, равенствата са 3, а Internacional има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Bahia като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.71 жълти, 0.00 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 57.1%, 28.6% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Internacional като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.71 жълти, 0.14 червени и 2.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 85.7%, 85.7%, 28.6% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 16 от 17 завършени мача (94.1% покритие).

Генериран: 2026-08-30 19:02:27 · Заключен: 2026-08-31 00:10:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Bahia и Internacional завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Финалната статистика отчете общо 3 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.1 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.4. В мача бяха отчетени общо 3 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Bahia като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.71 жълти, 0 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой Bahia получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Internacional като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.71 жълти, 0.14 червени и 2.86 общо картона на мач. В този двубой Internacional получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.14 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 85.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 11 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 02:52:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.