📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W D L
3
🏟
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
51%
49%
0.53
Очаквани голове (xG)
2.73
11
Общо удари
30
4
Точни удари
8
2
Неточни удари
18
5
Корнери
7
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Засади
0
5
Удари в наказателното поле
15
6
Удари извън наказателното поле
15
5
Блокирани удари
4
6
Спасявания
1
10
Нарушения
8
88%
Точност на пасовете
91%
418
Точни пасове
406
473
Общо пасове
448
-1.17
Предотвратени голове
-1.17

🔁 Директни срещи

4
4
2
🟢 Gremio 🟡 Равенства Chapecoense-sc 🔴
Дата Мач Резултат
04.07.2026 Gremio - Chapecoense-sc 1 : 2
16.03.2026 Chapecoense-sc - Gremio 1 : 1
26.07.2022 Chapecoense-sc - Gremio 0 : 0
15.04.2022 Gremio - Chapecoense-sc 0 : 1
20.11.2021 Chapecoense-sc - Gremio 1 : 3
09.08.2021 Gremio - Chapecoense-sc 2 : 1
10.11.2019 Chapecoense-sc - Gremio 0 : 1
05.08.2019 Gremio - Chapecoense-sc 3 : 3
18.11.2018 Gremio - Chapecoense-sc 2 : 0
29.07.2018 Chapecoense-sc - Gremio 1 : 1

🗓 Последни мачове: Gremio

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Gremio - Chapecoense-sc 3 - 1 W
27.08.2026 Internacional - Gremio 0 - 0 D
23.08.2026 RB Bragantino - Gremio 1 - 0 L
16.08.2026 Atletico-MG - Gremio 3 - 0 L
08.08.2026 Gremio - Sao Paulo 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Chapecoense-sc

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Gremio - Chapecoense-sc 3 - 1 L
23.08.2026 Chapecoense-sc - Sao Paulo 1 - 0 W
16.08.2026 Chapecoense-sc - Bahia 3 - 3 D
08.08.2026 Coritiba - Chapecoense-sc 2 - 1 L
05.08.2026 Cruzeiro - Chapecoense-sc 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Gremio и Chapecoense-sc е насрочена за 30.08.2026 21:30 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Gremio е на позиция 15 с 25 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 22:26. Записаната форма е LLWDL. Chapecoense-sc е на позиция 20 с 11 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 7 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 19:41. Записаната форма е DLDLL.

Последни резултати

Gremio има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWWDLDLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Chapecoense-sc има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLDDLLWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Gremio има 4 победи, равенствата са 4, а Chapecoense-sc има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Gremio с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 60.66%, 23.20% и 16.14%. Разликата в моделния momentum е 44.52 пункта в полза на Gremio. Оценката за качество на входните данни е 98/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.53 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.19%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Gremio като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.22 жълти, 0.11 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 66.7%, 44.4%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Chapecoense-sc като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.63 жълти, 0.13 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 87.5%, 62.5%, 62.5%, 50.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 15 от 16 завършени мача (93.8% покритие).

Генериран: 2026-08-30 19:02:23 · Заключен: 2026-08-30 23:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Gremio и Chapecoense-sc завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.3. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Gremio като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.22 жълти, 0.11 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Gremio получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Chapecoense-sc като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.63 жълти, 0.13 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой Chapecoense-sc получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 01:50:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.