Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.03.2026 | Palmeiras - Mirassol | 1 : 0 |
| 17.01.2026 | Palmeiras - Mirassol | 1 : 0 |
| 09.11.2025 | Mirassol - Palmeiras | 2 : 1 |
| 16.07.2025 | Palmeiras - Mirassol | 1 : 1 |
| 23.02.2025 | Mirassol - Palmeiras | 2 : 3 |
| 24.02.2024 | Palmeiras - Mirassol | 3 : 1 |
| 02.02.2023 | Mirassol - Palmeiras | 0 : 2 |
| 25.04.2021 | Palmeiras - Mirassol | 1 : 2 |
| 16.02.2020 | Palmeiras - Mirassol | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Mirassol - Palmeiras | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Santos - Mirassol | 1 - 1 | D |
| 20.08.2026 | LDU de Quito - Mirassol | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Mirassol - Flamengo | 1 - 5 | L |
| 13.08.2026 | Mirassol - LDU de Quito | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Mirassol - Palmeiras | 1 - 1 | D |
| 27.08.2026 | Palmeiras - Santos | 3 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Palmeiras - Vasco DA Gama | 4 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Cerro Porteno - Palmeiras | 0 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Fluminense - Palmeiras | 3 - 2 | L |
Предстоящата среща между Mirassol и Palmeiras е насрочена за 30.08.2026 21:30 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Mirassol е на позиция 17 с 23 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 23:27. Записаната форма е LLWDW. Palmeiras е на позиция 1 с 51 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 38:16. Записаната форма е WLDWL.
Mirassol има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDLLDWDW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Palmeiras има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLDDLWWL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 9 директни срещи Mirassol има 2 победи, равенствата са 1, а Palmeiras има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.78. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 99%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Mirassol като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.63 жълти, 0.13 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 37.5%, 25.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 16 от 17 завършени мача (94.1% покритие). Дисциплинарният профил на Palmeiras като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.78 жълти, 0.00 червени и 2.78 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 44.4%, 22.2% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 20 завършени мача (95.0% покритие).
Срещата между Mirassol и Palmeiras завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.78 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.4. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 99%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Mirassol като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.63 жълти, 0.13 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой Mirassol получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 25%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Palmeiras като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.78 жълти, 0 червени и 2.78 общо картона на мач. В този двубой Palmeiras получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.22 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 13 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.