📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D D L W
2
🏟
✔ Краен резултат
3
W D W L D
Владение на топката
61%
39%
2.85
Очаквани голове (xG)
1.48
31
Общо удари
11
7
Точни удари
5
16
Неточни удари
4
9
Корнери
4
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
3
Засади
2
20
Удари в наказателното поле
7
11
Удари извън наказателното поле
4
8
Блокирани удари
2
3
Спасявания
5
10
Нарушения
9
88%
Точност на пасовете
82%
357
Точни пасове
225
404
Общо пасове
276
1.13
Предотвратени голове
1.13

🔁 Директни срещи

1
2
3
🟢 remo 🟡 Равенства Coritiba 🔴
Дата Мач Резултат
31.08.2026 remo - Coritiba 2 : 3
15.03.2026 Coritiba - remo 1 : 0
23.08.2025 Coritiba - remo 0 : 0
22.04.2025 remo - Coritiba 1 : 0
04.10.2021 remo - Coritiba 0 : 0
02.07.2021 Coritiba - remo 2 : 1

🗓 Последни мачове: remo

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 remo - Coritiba 2 - 3 L
22.08.2026 Fluminense - remo 2 - 1 L
17.08.2026 Internacional - remo 1 - 1 D
08.08.2026 remo - Atletico-MG 2 - 2 D
05.08.2026 remo - Santos 0 - 1 L

📆 Последни мачове: Coritiba

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 remo - Coritiba 2 - 3 W
23.08.2026 Coritiba - Corinthians 2 - 1 W
16.08.2026 Sao Paulo - Coritiba 1 - 1 D
08.08.2026 Coritiba - Chapecoense-sc 2 - 1 W
31.07.2026 Coritiba - Cruzeiro 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между remo и Coritiba е насрочена за 31.08.2026 23:00 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

remo е на позиция 19 с 23 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 6 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 24:34. Записаната форма е LDDLW. Coritiba е на позиция 9 с 34 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 25:28. Записаната форма е WDWLD.

Последни резултати

remo има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLDLWLWL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Coritiba има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLDLLWWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи remo има 1 победи, равенствата са 2, а Coritiba има 2 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка remo -1 / Coritiba +1 подкрепя Coritiba със средна промяна 1.02 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на remo като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.22 червени и 1.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 55.6%, 11.1%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 17 от 18 завършени мача (94.4% покритие). Дисциплинарният профил на Coritiba като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.50 червени и 2.30 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 30.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 40.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 18 завършени мача (94.4% покритие).

Генериран: 2026-08-31 16:00:05 · Заключен: 2026-09-01 00:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между remo и Coritiba завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 5 директни срещи е 1 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.7. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на remo като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.33 жълти, 0.22 червени и 1.56 общо картона на мач. В този двубой remo получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.44 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 22.2% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Coritiba като гост беше изчислен от 10 мача със средно 1.8 жълти, 0.5 червени и 2.3 общо картона на мач. В този двубой Coritiba получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 0%, а червен картон в 40% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Coritiba с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.02 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 03:30:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.