📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W D L D
2
🏟
✔ Краен резултат
3
W W D D D
Владение на топката
65%
35%
24
Общо удари
11
10
Точни удари
5
8
Неточни удари
5
10
Корнери
8
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
0
12
Удари в наказателното поле
10
12
Удари извън наказателното поле
1
6
Блокирани удари
1
2
Спасявания
9
11
Нарушения
16
322
Точни пасове
311
383
Общо пасове
378
15
Free Kicks
10

🔁 Директни срещи

3
2
5
🟢 RB Bragantino 🟡 Равенства Bahia 🔴
Дата Мач Резултат
18.03.2026 Bahia - RB Bragantino 2 : 0
02.11.2025 Bahia - RB Bragantino 2 : 1
12.06.2025 RB Bragantino - Bahia 0 : 3
01.09.2024 RB Bragantino - Bahia 2 : 1
12.05.2024 Bahia - RB Bragantino 1 : 0
20.08.2023 Bahia - RB Bragantino 4 : 0
15.04.2023 RB Bragantino - Bahia 2 : 1
19.09.2021 Bahia - RB Bragantino 1 : 1
06.06.2021 RB Bragantino - Bahia 3 : 3
20.11.2020 RB Bragantino - Bahia 4 : 0

🗓 Последни мачове: RB Bragantino

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 RB Bragantino - Bahia 2 - 3 L
29.08.2026 Sao Paulo - RB Bragantino 2 - 1 L
23.08.2026 RB Bragantino - Gremio 1 - 0 W
19.08.2026 Atletico-MG - RB Bragantino 2 - 2 D
15.08.2026 Atletico Paranaense - RB Bragantino 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Bahia

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 RB Bragantino - Bahia 2 - 3 W
30.08.2026 Bahia - Internacional 3 - 2 W
23.08.2026 Vitoria - Bahia 0 - 2 W
16.08.2026 Chapecoense-sc - Bahia 3 - 3 D
09.08.2026 Bahia - Vasco DA Gama 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между RB Bragantino и Bahia е насрочена за 05.09.2026 19:00 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

RB Bragantino е на позиция 8 с 35 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 26:20. Записаната форма е LWDLD. Bahia е на позиция 5 с 40 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 8 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 29:25. Записаната форма е WWDDD.

Последни резултати

RB Bragantino има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDLLWDDD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Bahia има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDDDDWLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи RB Bragantino има 3 победи, равенствата са 2, а Bahia има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.58; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка RB Bragantino -1 / Bahia +1 подкрепя Bahia със средна промяна 1.13 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на RB Bragantino като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.44 жълти, 0.00 червени и 2.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 44.4%, 22.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 18 завършени мача (94.4% покритие). Дисциплинарният профил на Bahia като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.30 жълти, 0.00 червени и 2.30 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.0%, 40.0%, 10.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:12 · Заключен: 2026-09-05 20:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между RB Bragantino и Bahia завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Финалната статистика отчете общо 18 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.1 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.58. В мача бяха отчетени общо 18 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на RB Bragantino като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.44 жълти, 0 червени и 2.44 общо картона на мач. В този двубой RB Bragantino получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.44 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Bahia като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.3 жълти, 0 червени и 2.3 общо картона на мач. В този двубой Bahia получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 10%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Bahia с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.13 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 23:31:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.