Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.03.2026 | Mirassol - Coritiba | 0 : 1 |
| 06.11.2024 | Mirassol - Coritiba | 4 : 1 |
| 20.07.2024 | Coritiba - Mirassol | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | remo - Coritiba | 2 - 3 | W |
| 23.08.2026 | Coritiba - Corinthians | 2 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Sao Paulo - Coritiba | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Coritiba - Chapecoense-sc | 2 - 1 | W |
| 31.07.2026 | Coritiba - Cruzeiro | 0 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Flamengo - Mirassol | 2 - 0 | L |
| 30.08.2026 | Mirassol - Palmeiras | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Santos - Mirassol | 1 - 1 | D |
| 20.08.2026 | LDU de Quito - Mirassol | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Mirassol - Flamengo | 1 - 5 | L |
Предстоящата среща между Coritiba и Mirassol е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Coritiba е на позиция 9 с 34 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 25:28. Записаната форма е WDWLD. Mirassol е на позиция 16 с 25 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 23:27. Записаната форма е DDLLW.
Coritiba има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLDLLWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Mirassol има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDLDLLDW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 3 директни срещи Coritiba има 1 победи, равенствата са 0, а Mirassol има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Coritiba -0.75 / Mirassol +0.75 подкрепя Mirassol със средна промяна 2.42 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 25 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Coritiba като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.14 жълти, 0.00 червени и 1.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 28.6%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 19 завършени мача (94.7% покритие). Дисциплинарният профил на Mirassol като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.44 жълти, 0.11 червени и 2.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 55.6%, 22.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 19 завършени мача (94.7% покритие).
Срещата между Coritiba и Mirassol завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 2.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.7. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Coritiba като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.14 жълти, 0 червени и 1.14 общо картона на мач. В този двубой Coritiba получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.86 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Mirassol като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.44 жълти, 0.11 червени и 2.56 общо картона на мач. В този двубой Mirassol получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.44 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Mirassol с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.42 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.