📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W W W W
3
🏟
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
61%
39%
18
Общо удари
16
6
Точни удари
6
10
Неточни удари
6
7
Корнери
2
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
2
12
Удари в наказателното поле
7
6
Удари извън наказателното поле
8
2
Блокирани удари
4
5
Спасявания
3
9
Нарушения
14
512
Точни пасове
308
586
Общо пасове
374
13
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

2
4
4
🟢 Cruzeiro 🟡 Равенства Atletico Paranaense 🔴
Дата Мач Резултат
18.03.2026 Atletico Paranaense - Cruzeiro 2 : 1
26.10.2024 Atletico Paranaense - Cruzeiro 3 : 0
26.06.2024 Cruzeiro - Atletico Paranaense 2 : 0
30.11.2023 Cruzeiro - Atletico Paranaense 1 : 1
29.07.2023 Atletico Paranaense - Cruzeiro 3 : 3
07.11.2019 Atletico Paranaense - Cruzeiro 0 : 0
27.07.2019 Cruzeiro - Atletico Paranaense 0 : 2
10.11.2018 Atletico Paranaense - Cruzeiro 2 : 0
22.07.2018 Cruzeiro - Atletico Paranaense 2 : 1
16.07.2018 Cruzeiro - Atletico Paranaense 1 : 1

🗓 Последни мачове: Cruzeiro

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Cruzeiro - Atletico Paranaense 3 - 1 W
02.09.2026 Atletico-MG - Cruzeiro 2 - 1 L
30.08.2026 Vasco DA Gama - Cruzeiro 3 - 1 L
26.08.2026 Cruzeiro - Atletico-MG 1 - 1 D
22.08.2026 Cruzeiro - Flamengo 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Atletico Paranaense

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Cruzeiro - Atletico Paranaense 3 - 1 L
30.08.2026 Atletico Paranaense - Fluminense 3 - 3 D
25.08.2026 Botafogo - Atletico Paranaense 2 - 3 W
15.08.2026 Atletico Paranaense - RB Bragantino 1 - 1 D
09.08.2026 Santos - Atletico Paranaense 0 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Cruzeiro и Atletico Paranaense е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Cruzeiro е на позиция 6 с 39 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 6 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 27:30. Записаната форма е LWWWW. Atletico Paranaense е на позиция 3 с 45 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 28:19. Записаната форма е DWDWD.

Последни резултати

Cruzeiro има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLWDWWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Atletico Paranaense има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWLWDWWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Cruzeiro има 2 победи, равенствата са 4, а Atletico Paranaense има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Cruzeiro +0.25 / Atletico Paranaense -0.25 подкрепя Cruzeiro със средна промяна 1.19 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 13 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Cruzeiro като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.44 жълти, 0.22 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 77.8%, 55.6%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Atletico Paranaense като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.13 червени и 2.13 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 37.5%, 37.5%, 37.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 17 от 18 завършени мача (94.4% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:29 · Заключен: 2026-09-06 20:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Cruzeiro и Atletico Paranaense завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.6. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Cruzeiro като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.44 жълти, 0.22 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Cruzeiro получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Atletico Paranaense като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2 жълти, 0.13 червени и 2.13 общо картона на мач. В този двубой Atletico Paranaense получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.13 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Cruzeiro с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.19 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 23:31:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.