Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.09.2026 | Fluminense - Vasco DA Gama | 0 : 0 |
| 06.08.2026 | Fluminense - Vasco DA Gama | 0 : 0 |
| 01.08.2026 | Vasco DA Gama - Fluminense | 0 : 0 |
| 19.03.2026 | Vasco DA Gama - Fluminense | 0 : 1 |
| 01.03.2026 | Fluminense - Vasco DA Gama | 1 : 1 |
| 22.02.2026 | Vasco DA Gama - Fluminense | 0 : 1 |
| 14.12.2025 | Fluminense - Vasco DA Gama | 1 : 0 |
| 11.12.2025 | Vasco DA Gama - Fluminense | 2 : 1 |
| 20.10.2025 | Vasco DA Gama - Fluminense | 2 : 0 |
| 24.05.2025 | Fluminense - Vasco DA Gama | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Atletico Paranaense - Fluminense | 3 - 3 | D |
| 22.08.2026 | Fluminense - remo | 2 - 1 | W |
| 18.08.2026 | Independ. Rivadavia - Fluminense | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Fluminense - Palmeiras | 3 - 2 | W |
| 11.08.2026 | Fluminense - Independ. Rivadavia | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Vitoria - Vasco DA Gama | 0 - 2 | W |
| 30.08.2026 | Vasco DA Gama - Cruzeiro | 3 - 1 | W |
| 27.08.2026 | Vasco DA Gama - Vitoria | 1 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Palmeiras - Vasco DA Gama | 4 - 1 | L |
| 20.08.2026 | Olimpia - Vasco DA Gama | 1 - 4 | W |
Предстоящата среща между Fluminense и Vasco DA Gama е насрочена за 06.09.2026 00:00 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Fluminense е на позиция 4 с 42 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 7 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 30:25. Записаната форма е DWWDD. Vasco DA Gama е на позиция 17 с 25 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 6 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 23:31. Записаната форма е WLLDD.
Fluminense има 2 победи, 7 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWDDLDDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Vasco DA Gama има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWLDDWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Fluminense има 5 победи, равенствата са 3, а Vasco DA Gama има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.60. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Fluminense -0.75 / Vasco DA Gama +0.75 подкрепя Vasco DA Gama със средна промяна 10.27 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 13 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Fluminense като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.10 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 40.0%, 20.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 20 завършени мача (95.0% покритие). Дисциплинарният профил на Vasco DA Gama като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.29 жълти, 0.14 червени и 2.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 85.7%, 57.1%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 17 от 18 завършени мача (94.4% покритие).
Срещата между Fluminense и Vasco DA Gama завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Fluminense като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.4 жълти, 0.1 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Fluminense получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 10%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Vasco DA Gama като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.29 жълти, 0.14 червени и 2.43 общо картона на мач. В този двубой Vasco DA Gama получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.57 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Vasco DA Gama с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 10.27 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.