📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D D D D
2
🏟
✔ Краен резултат
3
W D W L D
Владение на топката
41%
59%
15
Общо удари
5
6
Точни удари
3
2
Неточни удари
0
7
Корнери
2
4
Жълти картони
4
1
Червени картони
0
0
Засади
3
8
Удари в наказателното поле
5
7
Удари извън наказателното поле
0
7
Блокирани удари
2
0
Спасявания
4
18
Нарушения
15
330
Точни пасове
546
410
Общо пасове
633
13
Free Kicks
17

🔁 Директни срещи

3
6
1
🟢 Internacional 🟡 Равенства Santos 🔴
Дата Мач Резултат
19.03.2026 Santos - Internacional 0 : 0
25.11.2025 Internacional - Santos 1 : 1
24.07.2025 Santos - Internacional 1 : 2
22.10.2023 Internacional - Santos 7 : 1
04.06.2023 Santos - Internacional 1 : 1
01.10.2022 Internacional - Santos 1 : 0
09.06.2022 Santos - Internacional 1 : 1
28.11.2021 Internacional - Santos 1 : 1
22.08.2021 Santos - Internacional 2 : 2
14.11.2020 Santos - Internacional 2 : 0

🗓 Последни мачове: Internacional

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Internacional - Santos 2 - 3 L
03.09.2026 Gremio - Internacional 3 - 1 L
30.08.2026 Bahia - Internacional 3 - 2 L
27.08.2026 Internacional - Gremio 0 - 0 D
22.08.2026 Internacional - Atletico-MG 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Santos

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Internacional - Santos 2 - 3 W
03.09.2026 Santos - Palmeiras 0 - 0 D
30.08.2026 Corinthians - Santos 0 - 1 W
27.08.2026 Palmeiras - Santos 3 - 0 L
23.08.2026 Santos - Mirassol 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Internacional и Santos е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Internacional е на позиция 18 с 25 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 23:27. Записаната форма е LDDDD. Santos е на позиция 14 с 29 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 29:33. Записаната форма е WDWLD.

Последни резултати

Internacional има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDDDLWDL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Santos има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDDWWLWD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Internacional има 3 победи, равенствата са 6, а Santos има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 30%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 99%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Internacional -0.75 / Santos +0.75 подкрепя Internacional със средна промяна 1.39 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Internacional като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.22 жълти, 0.11 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 17 от 18 завършени мача (94.4% покритие). Дисциплинарният профил на Santos като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.11 червени и 2.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 77.8%, 44.4%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 19 завършени мача (94.7% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:29 · Заключен: 2026-09-06 20:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Internacional и Santos завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.6 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.4. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 99%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Internacional като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.22 жълти, 0.11 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Internacional получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Santos като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.33 жълти, 0.11 червени и 2.44 общо картона на мач. В този двубой Santos получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.56 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Internacional с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.39 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 23:32:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.