📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D D L W
0
🏟
✔ Краен резултат
1
W L W W D
Владение на топката
36%
64%
7
Общо удари
21
1
Точни удари
5
3
Неточни удари
10
8
Корнери
9
2
Жълти картони
2
1
Червени картони
0
1
Засади
1
4
Удари в наказателното поле
14
3
Удари извън наказателното поле
7
3
Блокирани удари
6
4
Спасявания
1
9
Нарушения
13
285
Точни пасове
599
358
Общо пасове
664
13
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

0
0
1
🟢 remo 🟡 Равенства Flamengo 🔴
Дата Мач Резултат
19.03.2026 Flamengo - remo 3 : 0

🗓 Последни мачове: remo

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 remo - Flamengo 0 - 1 L
31.08.2026 remo - Coritiba 2 - 3 L
22.08.2026 Fluminense - remo 2 - 1 L
17.08.2026 Internacional - remo 1 - 1 D
08.08.2026 remo - Atletico-MG 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Flamengo

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 remo - Flamengo 0 - 1 W
02.09.2026 Flamengo - Mirassol 2 - 0 W
30.08.2026 Flamengo - Botafogo 3 - 0 W
22.08.2026 Cruzeiro - Flamengo 2 - 1 L
20.08.2026 Flamengo - Cruzeiro 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между remo и Flamengo е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

remo е на позиция 19 с 23 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 6 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 24:34. Записаната форма е LDDLW. Flamengo е на позиция 2 с 48 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 6 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 37:18. Записаната форма е WLWWD.

Последни резултати

remo има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDLDLWLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Flamengo има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWDWDDW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи remo има 0 победи, равенствата са 0, а Flamengo има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 94%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Flamengo с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 13.52%, 22.53% и 63.95%. Разликата в моделния momentum е 50.43 пункта в полза на Flamengo. Оценката за качество на входните данни е 98/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.36%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка remo 0 / Flamengo 0 подкрепя Flamengo със средна промяна 4.46 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на remo като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.20 червени и 1.70 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 60.0%, 20.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 19 завършени мача (94.7% покритие). Дисциплинарният профил на Flamengo като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.30 червени и 2.10 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 70.0%, 60.0%, 50.0%, 30.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 30.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:29 · Заключен: 2026-09-06 20:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между remo и Flamengo завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 17 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.9. В мача бяха отчетени общо 17 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на remo като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 1.5 жълти, 0.2 червени и 1.7 общо картона на мач. В този двубой remo получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Flamengo като гост беше изчислен от 10 мача със средно 1.8 жълти, 0.3 червени и 2.1 общо картона на мач. В този двубой Flamengo получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 30% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Flamengo с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.46 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 23:32:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.