Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sao Paulo - Atletico-MG | 2 : 0 |
| 18.03.2026 | Atletico-MG - Sao Paulo | 1 : 0 |
| 24.08.2025 | Sao Paulo - Atletico-MG | 2 : 0 |
| 06.04.2025 | Atletico-MG - Sao Paulo | 0 : 0 |
| 24.11.2024 | Sao Paulo - Atletico-MG | 2 : 2 |
| 13.09.2024 | Atletico-MG - Sao Paulo | 0 : 0 |
| 29.08.2024 | Sao Paulo - Atletico-MG | 0 : 1 |
| 12.07.2024 | Atletico-MG - Sao Paulo | 2 : 1 |
| 03.12.2023 | Atletico-MG - Sao Paulo | 2 : 1 |
| 06.08.2023 | Sao Paulo - Atletico-MG | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sao Paulo - Atletico-MG | 2 - 0 | W |
| 29.08.2026 | Sao Paulo - RB Bragantino | 2 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Chapecoense-sc - Sao Paulo | 1 - 0 | L |
| 19.08.2026 | Sao Paulo - Bolívar | 3 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Sao Paulo - Coritiba | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sao Paulo - Atletico-MG | 2 - 0 | L |
| 02.09.2026 | Atletico-MG - Cruzeiro | 2 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Atletico-MG - Vitoria | 2 - 1 | W |
| 26.08.2026 | Cruzeiro - Atletico-MG | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Internacional - Atletico-MG | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Sao Paulo и Atletico-MG е насрочена за 05.09.2026 21:30 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sao Paulo е на позиция 11 с 30 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 25:23. Записаната форма е WLDLD. Atletico-MG е на позиция 7 с 36 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 25:25. Записаната форма е WDWDW.
Sao Paulo има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDDLDLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Atletico-MG има 5 победи, 5 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDDWWDWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Sao Paulo има 1 победи, равенствата са 4, а Atletico-MG има 5 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 99%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Sao Paulo -1.5 / Atletico-MG +1.5 подкрепя Atletico-MG със средна промяна 1.21 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Sao Paulo като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 80.0%, 70.0%, 30.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 18 завършени мача (94.4% покритие). Дисциплинарният профил на Atletico-MG като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.90 жълти, 0.20 червени и 3.10 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.0%, 50.0%, 20.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 17 завършени мача (88.2% покритие).
Срещата между Sao Paulo и Atletico-MG завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 18 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
В последните 10 директни срещи средният общ брой голове е 2, а този мач завърши с 2 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.4. В мача бяха отчетени общо 18 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 99%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sao Paulo като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Sao Paulo получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Atletico-MG като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.9 жълти, 0.2 червени и 3.1 общо картона на мач. В този двубой Atletico-MG получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 20%, а червен картон в 20% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Atletico-MG с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.21 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.