📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W L W
2
🏟 Estádio Governador Magalhães Pinto , Belo Horizonte, Minas Gerais
✔ Краен резултат
0
L D W W L
Владение на топката
54%
46%
23
Общо удари
19
9
Точни удари
3
9
Неточни удари
9
8
Корнери
8
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
1
Засади
2
15
Удари в наказателното поле
11
8
Удари извън наказателното поле
8
5
Блокирани удари
7
3
Спасявания
7
12
Нарушения
20
401
Точни пасове
319
469
Общо пасове
389
19
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

3
3
4
🟢 Cruzeiro 🟡 Равенства Sao Paulo 🔴
Дата Мач Резултат
04.04.2026 Sao Paulo - Cruzeiro 4 : 1
31.08.2025 Cruzeiro - Sao Paulo 1 : 0
13.04.2025 Sao Paulo - Cruzeiro 1 : 1
16.01.2025 Cruzeiro - Sao Paulo 1 : 1
15.09.2024 Cruzeiro - Sao Paulo 0 : 1
02.06.2024 Sao Paulo - Cruzeiro 2 : 0
02.11.2023 Sao Paulo - Cruzeiro 1 : 0
25.06.2023 Cruzeiro - Sao Paulo 1 : 0
17.10.2019 Cruzeiro - Sao Paulo 1 : 0
02.06.2019 Sao Paulo - Cruzeiro 1 : 1

🗓 Последни мачове: Cruzeiro

Дата Мач Резултат Изх.
29.10.2026 Atletico-MG - Cruzeiro 0 - 1 W
23.10.2026 Cruzeiro - remo 1 - 0 W
18.10.2026 Gremio - Cruzeiro 2 - 4 W
13.10.2026 RB Bragantino - Cruzeiro 4 - 2 L
08.10.2026 Cruzeiro - Sao Paulo 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Sao Paulo

Дата Мач Резултат Изх.
29.10.2026 Bahia - Sao Paulo 3 - 2 L
24.10.2026 Mirassol - Sao Paulo 1 - 1 D
18.10.2026 Sao Paulo - Vasco DA Gama 1 - 0 W
11.10.2026 Sao Paulo - Vitoria 2 - 1 W
08.10.2026 Cruzeiro - Sao Paulo 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Cruzeiro и Sao Paulo е насрочена за 08.10.2026 00:30 в Serie A. Посоченият стадион е Estádio Governador Magalhães Pinto, Belo Horizonte, Minas Gerais. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Cruzeiro е на позиция 6 с 45 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 6 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 42:40. Записаната форма е WLWLW. Sao Paulo е на позиция 10 с 36 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 6 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 33:32. Записаната форма е LWLWW.

Последни резултати

Cruzeiro има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLLDWLWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Sao Paulo има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLLWWLWD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Cruzeiro има 3 победи, равенствата са 3, а Sao Paulo има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.80. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Cruzeiro 0 / Sao Paulo 0 подкрепя Sao Paulo със средна промяна 1.51 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 17 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Поне 1 гол в мача (квота 10, оценка 77/100, успеваемост на групата 76.70% при 3257 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Cruzeiro като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.20 червени и 2.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 80.0%, 50.0%, 20.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 28 завършени мача (78.6% покритие). Дисциплинарният профил на Sao Paulo като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.25 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 62.5%, 37.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 27 завършени мача (77.8% покритие).

Генериран: 2026-10-07 13:00:04 · Заключен: 2026-10-08 02:11:22

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Cruzeiro и Sao Paulo завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Cruzeiro като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.4 жълти, 0.2 червени и 2.6 общо картона на мач. В този двубой Cruzeiro получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.6 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 10%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sao Paulo като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.75 жълти, 0.25 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Sao Paulo получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sao Paulo с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.51 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 10. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-08 04:51:24
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.