📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W W W
1
🏟 Allianz Parque , São Paulo, São Paulo
✔ Краен резултат
0
W D L W L
Владение на топката
41%
59%
1.79
Очаквани голове (xG)
0.52
25
Общо удари
10
11
Точни удари
1
11
Неточни удари
5
7
Корнери
3
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
1
15
Удари в наказателното поле
3
10
Удари извън наказателното поле
7
3
Блокирани удари
4
1
Спасявания
10
9
Нарушения
12
83%
Точност на пасовете
90%
302
Точни пасове
485
362
Общо пасове
541
1.92
Предотвратени голове
1.92

🔁 Директни срещи

6
1
3
🟢 Palmeiras 🟡 Равенства Bahia 🔴
Дата Мач Резултат
05.04.2026 Bahia - Palmeiras 1 : 2
28.09.2025 Bahia - Palmeiras 1 : 0
27.04.2025 Palmeiras - Bahia 0 : 1
20.11.2024 Bahia - Palmeiras 1 : 2
07.07.2024 Palmeiras - Bahia 2 : 0
28.10.2023 Palmeiras - Bahia 1 : 0
22.06.2023 Bahia - Palmeiras 1 : 0
13.10.2021 Bahia - Palmeiras 0 : 0
27.06.2021 Palmeiras - Bahia 3 : 2
12.12.2020 Palmeiras - Bahia 3 : 0

🗓 Последни мачове: Palmeiras

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Palmeiras - Vasco DA Gama 1 - 0 W
28.10.2026 Santos - Palmeiras 0 - 0 D
24.10.2026 Palmeiras - RB Bragantino 2 - 0 W
22.10.2026 Palmeiras - Fluminense 0 - 1 L
17.10.2026 Atletico Paranaense - Palmeiras 0 - 2 W

📆 Последни мачове: Bahia

Дата Мач Резултат Изх.
29.10.2026 Bahia - Sao Paulo 3 - 2 W
25.10.2026 Santos - Bahia 1 - 1 D
18.10.2026 Bahia - Flamengo 0 - 3 L
11.10.2026 Bahia - Mirassol 1 - 0 W
09.10.2026 Palmeiras - Bahia 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Palmeiras и Bahia е насрочена за 09.10.2026 00:30 в Serie A. Посоченият стадион е Allianz Parque, São Paulo, São Paulo. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Palmeiras е на позиция 2 с 57 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 16 победи, 9 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 47:21. Записаната форма е DWDDW. Bahia е на позиция 5 с 46 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 10 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 43:35. Записаната форма е LWWWW.

Последни резултати

Palmeiras има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWDDDWWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Bahia има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWDDDDD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Palmeiras има 6 победи, равенствата са 1, а Bahia има 3 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Palmeiras с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 61.11%, 23.10% и 15.79%. Разликата в моделния momentum е 45.32 пункта в полза на Palmeiras. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.55 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.28%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Palmeiras като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.36 жълти, 0.09 червени и 1.45 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 81.8%, 36.4%, 18.2%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 23 от 28 завършени мача (82.1% покритие). Дисциплинарният профил на Bahia като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 33.3%, 8.3% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 28 завършени мача (75.0% покритие).

Генериран: 2026-10-08 02:30:02 · Заключен: 2026-10-09 02:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Palmeiras и Bahia завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Palmeiras като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 1.36 жълти, 0.09 червени и 1.45 общо картона на мач. В този двубой Palmeiras получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.45 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 18.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 9.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Bahia като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Bahia получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-09 04:51:33
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.