📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D D L W
4
🏟 Estádio Manoel Barradas , Salvador, Bahia
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
51%
49%
2.67
Очаквани голове (xG)
0.38
20
Общо удари
11
8
Точни удари
4
8
Неточни удари
3
3
Корнери
6
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
0
Засади
0
14
Удари в наказателното поле
3
6
Удари извън наказателното поле
8
4
Блокирани удари
4
4
Спасявания
4
8
Нарушения
17
89%
Точност на пасовете
85%
447
Точни пасове
396
502
Общо пасове
466
-1.14
Предотвратени голове
-1.14

🔁 Директни срещи

4
3
3
🟢 Vitoria 🟡 Равенства Chapecoense-sc 🔴
Дата Мач Резултат
05.04.2026 Chapecoense-sc - Vitoria 1 : 1
25.11.2023 Chapecoense-sc - Vitoria 3 : 1
24.07.2023 Vitoria - Chapecoense-sc 1 : 0
17.01.2021 Vitoria - Chapecoense-sc 0 : 0
17.10.2020 Chapecoense-sc - Vitoria 1 : 1
14.10.2018 Chapecoense-sc - Vitoria 0 : 1
06.06.2018 Vitoria - Chapecoense-sc 1 : 0
16.11.2017 Chapecoense-sc - Vitoria 2 : 1
22.07.2017 Vitoria - Chapecoense-sc 1 : 2
01.10.2016 Chapecoense-sc - Vitoria 1 : 4

🗓 Последни мачове: Vitoria

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Coritiba - Vitoria 2 - 0 L
24.10.2026 Vitoria - Atletico Paranaense 1 - 1 D
19.10.2026 Corinthians - Vitoria 1 - 1 D
11.10.2026 Sao Paulo - Vitoria 2 - 1 L
07.10.2026 Vitoria - Chapecoense-sc 4 - 0 W

📆 Последни мачове: Chapecoense-sc

Дата Мач Резултат Изх.
03.11.2026 Chapecoense-sc - Mirassol 1 - 2 L
28.10.2026 RB Bragantino - Chapecoense-sc 3 - 0 L
24.10.2026 Chapecoense-sc - Fluminense 2 - 1 W
17.10.2026 Botafogo - Chapecoense-sc 1 - 0 L
12.10.2026 Chapecoense-sc - Atletico Paranaense 1 - 4 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Vitoria и Chapecoense-sc е насрочена за 07.10.2026 23:00 в Serie A. Посоченият стадион е Estádio Manoel Barradas, Salvador, Bahia. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Vitoria е на позиция 13 с 33 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 6 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 28:42. Записаната форма е LDWLL. Chapecoense-sc е на позиция 20 с 18 точки след 27 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 9 равенства и 15 загуби. Головата разлика е 29:53. Записаната форма е DLWLW.

Последни резултати

Vitoria има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLLLLWLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Chapecoense-sc има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLWLWDLLD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Vitoria има 4 победи, равенствата са 3, а Chapecoense-sc има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Vitoria или равенство (1X) с увереност 83%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.48%, 24.29% и 17.23%. Разликата в моделния momentum е 41.26 пункта в полза на Vitoria. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -3.15%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Vitoria 0 / Chapecoense-sc 0 подкрепя Vitoria със средна промяна 2.03 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 27 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 11, оценка 77/100, успеваемост на групата 77.47% при 3897 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Vitoria като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.17 червени и 2.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 83.3%, 33.3%, 8.3% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 23 от 28 завършени мача (82.1% покритие). Дисциплинарният профил на Chapecoense-sc като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.55 жълти, 0.09 червени и 2.64 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.9%, 63.6%, 54.5%, 45.5% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 19 от 27 завършени мача (70.4% покритие).

Генериран: 2026-10-07 12:00:04 · Заключен: 2026-10-08 00:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Vitoria и Chapecoense-sc завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.2. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Vitoria като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2 жълти, 0.17 червени и 2.17 общо картона на мач. В този двубой Vitoria получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.17 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 8.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Chapecoense-sc като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.55 жълти, 0.09 червени и 2.64 общо картона на мач. В този двубой Chapecoense-sc получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.36 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 54.5%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 9.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Vitoria с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.03 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 4:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 11. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-08 03:20:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.