📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟 Carlisle Grounds , Bray
✔ Краен резултат
1
W W W L L
3
Жълти картони
3
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
3
7
🟢 Bray Wanderers 🟡 Равенства Cork City 🔴
Дата Мач Резултат
26.06.2026 Cork City - Bray Wanderers 2 : 0
24.04.2026 Bray Wanderers - Cork City 1 : 1
27.02.2026 Cork City - Bray Wanderers 1 : 0
27.09.2024 Bray Wanderers - Cork City 3 : 3
28.06.2024 Cork City - Bray Wanderers 1 : 0
17.05.2024 Bray Wanderers - Cork City 1 : 3
15.03.2024 Cork City - Bray Wanderers 2 : 0
21.10.2022 Cork City - Bray Wanderers 2 : 0
01.07.2022 Bray Wanderers - Cork City 1 : 3
15.04.2022 Cork City - Bray Wanderers 0 : 0

🗓 Последни мачове: Bray Wanderers

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Bray Wanderers - Cork City 1 - 1 D
28.08.2026 Athlone Town - Bray Wanderers 2 - 1 L
22.08.2026 Longford Town - Bray Wanderers 4 - 2 L
14.08.2026 Galway United - Bray Wanderers 1 - 1 D
07.08.2026 Bray Wanderers - Finn Harps 5 - 0 W

📆 Последни мачове: Cork City

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Bray Wanderers - Cork City 1 - 1 D
28.08.2026 Cork City - Wexford 2 - 0 W
21.08.2026 Treaty United - Cork City 2 - 2 D
07.08.2026 Cork City - Kerry 3 - 1 W
03.08.2026 Cork City - Athlone Town 3 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Bray Wanderers и Cork City е насрочена за 04.09.2026 18:45 в First Division. Посоченият стадион е Carlisle Grounds, Bray. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Bray Wanderers е на позиция 2 с 43 точки след 27 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 7 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 54:37. Записаната форма е WLLWW. Cork City е на позиция 1 с 63 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 19 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 54:22. Записаната форма е WWWLL.

Последни резултати

Bray Wanderers има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLLWWWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Cork City има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWLLLLW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Bray Wanderers има 0 победи, равенствата са 3, а Cork City има 7 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Bray Wanderers 0 / Cork City 0 подкрепя Bray Wanderers със средна промяна 3.81 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 20 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Bray Wanderers като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.38 жълти, 0.13 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 12.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 16 от 29 завършени мача (55.2% покритие). Дисциплинарният профил на Cork City като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.20 жълти, 0.00 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 40.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 29 завършени мача (58.6% покритие).

Генериран: 2026-09-04 18:00:05 · Заключен: 2026-09-04 20:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Bray Wanderers и Cork City завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Bray Wanderers като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.38 жълти, 0.13 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Bray Wanderers получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cork City като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.2 жълти, 0 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой Cork City получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.8 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Bray Wanderers с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.81 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 23:02:42
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.