📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W L L
1
🏟
✔ Краен резултат
1
W L D W L
6
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
3
4
🟢 Cobh Ramblers 🟡 Равенства UCD 🔴
Дата Мач Резултат
26.06.2026 UCD - Cobh Ramblers 2 : 0
04.05.2026 Cobh Ramblers - UCD 1 : 2
27.03.2026 UCD - Cobh Ramblers 4 : 0
22.08.2025 Cobh Ramblers - UCD 2 : 2
20.06.2025 UCD - Cobh Ramblers 0 : 3
18.04.2025 Cobh Ramblers - UCD 1 : 0
28.02.2025 UCD - Cobh Ramblers 1 : 1
20.09.2024 UCD - Cobh Ramblers 2 : 0
28.06.2024 Cobh Ramblers - UCD 2 : 2
06.05.2024 UCD - Cobh Ramblers 1 : 2

🗓 Последни мачове: Cobh Ramblers

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Cobh Ramblers - UCD 1 - 1 D
28.08.2026 Cobh Ramblers - Longford Town 2 - 2 D
21.08.2026 Finn Harps - Cobh Ramblers 1 - 3 W
07.08.2026 Cobh Ramblers - Treaty United 2 - 0 W
03.08.2026 Kerry - Cobh Ramblers 3 - 0 L

📆 Последни мачове: UCD

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Cobh Ramblers - UCD 1 - 1 D
28.08.2026 UCD - Finn Harps 5 - 4 W
21.08.2026 Kerry - UCD 1 - 1 D
14.08.2026 UCD - Derry City 1 - 2 L
07.08.2026 UCD - Wexford 4 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Cobh Ramblers и UCD е насрочена за 04.09.2026 18:45 в First Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Cobh Ramblers е на позиция 5 с 37 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 27:37. Записаната форма е WLWLL. UCD е на позиция 3 с 43 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 42:31. Записаната форма е WLDWL.

Последни резултати

Cobh Ramblers има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLWLLLLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. UCD има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWLDWWLL. Средните стойности са 2 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Cobh Ramblers има 3 победи, равенствата са 3, а UCD има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Cobh Ramblers -0.5 / UCD +0.5 подкрепя Cobh Ramblers със средна промяна 1.05 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 14 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 538 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Cobh Ramblers като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.13 жълти, 0.13 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 25.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 16 от 29 завършени мача (55.2% покритие). Дисциплинарният профил на UCD като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 42.9%, 14.3% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 29 завършени мача (51.7% покритие).

Генериран: 2026-09-04 18:00:05 · Заключен: 2026-09-04 20:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Cobh Ramblers и UCD завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Cobh Ramblers като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.13 жълти, 0.13 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Cobh Ramblers получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 3.75 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на UCD като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой UCD получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.71 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 14.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Cobh Ramblers с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.05 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 23:10:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.