📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L L L
0
🏟 Finn Park , Ballybofey
✔ Краен резултат
1
W L D L W
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
3
4
🟢 Finn Harps 🟡 Равенства Athlone Town 🔴
Дата Мач Резултат
26.06.2026 Athlone Town - Finn Harps 1 : 1
24.04.2026 Finn Harps - Athlone Town 1 : 2
13.02.2026 Athlone Town - Finn Harps 2 : 1
22.08.2025 Finn Harps - Athlone Town 2 : 1
20.06.2025 Athlone Town - Finn Harps 0 : 0
09.05.2025 Finn Harps - Athlone Town 0 : 2
28.03.2025 Athlone Town - Finn Harps 0 : 1
06.09.2024 Athlone Town - Finn Harps 1 : 4
03.06.2024 Finn Harps - Athlone Town 1 : 1
12.04.2024 Athlone Town - Finn Harps 1 : 0

🗓 Последни мачове: Finn Harps

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Finn Harps - Athlone Town 0 - 1 L
28.08.2026 UCD - Finn Harps 5 - 4 L
21.08.2026 Finn Harps - Cobh Ramblers 1 - 3 L
07.08.2026 Bray Wanderers - Finn Harps 5 - 0 L
03.08.2026 Longford Town - Finn Harps 5 - 0 L

📆 Последни мачове: Athlone Town

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Finn Harps - Athlone Town 0 - 1 W
28.08.2026 Athlone Town - Bray Wanderers 2 - 1 W
21.08.2026 Wexford - Athlone Town 0 - 2 W
14.08.2026 Waterford - Athlone Town 2 - 1 L
07.08.2026 Athlone Town - Longford Town 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Finn Harps и Athlone Town е насрочена за 04.09.2026 18:45 в First Division. Посоченият стадион е Finn Park, Ballybofey. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Finn Harps е на позиция 10 с 22 точки след 27 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 15 загуби. Головата разлика е 21:53. Записаната форма е LLLLL. Athlone Town е на позиция 8 с 31 точки след 27 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 7 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 26:33. Записаната форма е WLDLW.

Последни резултати

Finn Harps има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLWD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Athlone Town има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLDLWWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Finn Harps има 3 победи, равенствата са 3, а Athlone Town има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Finn Harps -0.5 / Athlone Town +0.5 подкрепя Finn Harps със средна промяна 1.83 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Finn Harps като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.78 жълти, 0.11 червени и 2.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 44.4%, 44.4% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 29 завършени мача (62.1% покритие). Дисциплинарният профил на Athlone Town като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.63 жълти, 0.00 червени и 2.63 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 62.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 29 завършени мача (58.6% покритие).

Генериран: 2026-09-04 18:00:05 · Заключен: 2026-09-04 20:47:04

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Finn Harps и Athlone Town завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Finn Harps като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.78 жълти, 0.11 червени и 2.89 общо картона на мач. В този двубой Finn Harps получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.89 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Athlone Town като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.63 жълти, 0 червени и 2.63 общо картона на мач. В този двубой Athlone Town получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.63 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Finn Harps с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.83 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 23:02:42
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.