📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L W W
0
🏟 Markets Field , Limerick
✔ Краен резултат
1
L W L W D
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
2
5
🟢 Treaty United 🟡 Равенства Wexford 🔴
Дата Мач Резултат
26.06.2026 Wexford - Treaty United 0 : 0
04.05.2026 Treaty United - Wexford 1 : 0
27.03.2026 Wexford - Treaty United 3 : 2
17.10.2025 Wexford - Treaty United 0 : 2
23.06.2025 Treaty United - Wexford 0 : 0
21.04.2025 Wexford - Treaty United 2 : 0
14.03.2025 Treaty United - Wexford 0 : 1
13.09.2024 Wexford - Treaty United 4 : 1
23.08.2024 Treaty United - Wexford 1 : 3
13.06.2024 Wexford - Treaty United 0 : 1

🗓 Последни мачове: Treaty United

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Treaty United - Wexford 0 - 1 L
28.08.2026 Kerry - Treaty United 3 - 1 L
21.08.2026 Treaty United - Cork City 2 - 2 D
07.08.2026 Cobh Ramblers - Treaty United 2 - 0 L
03.08.2026 UCD - Treaty United 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Wexford

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Treaty United - Wexford 0 - 1 W
28.08.2026 Cork City - Wexford 2 - 0 L
21.08.2026 Wexford - Athlone Town 0 - 2 L
07.08.2026 UCD - Wexford 4 - 1 L
03.08.2026 Wexford - Bray Wanderers 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Treaty United и Wexford е насрочена за 04.09.2026 18:45 в First Division. Посоченият стадион е Markets Field, Limerick. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Treaty United е на позиция 9 с 29 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 8 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 26:37. Записаната форма е LWLWW. Wexford е на позиция 7 с 34 точки след 27 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 7 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 32:39. Записаната форма е LWLWD.

Последни резултати

Treaty United има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWLWLWWD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Wexford има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLWLDLD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Treaty United има 3 победи, равенствата са 2, а Wexford има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Treaty United -1 / Wexford +1 подкрепя Treaty United със средна промяна 1.35 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 33 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Treaty United като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 22.2%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 29 завършени мача (62.1% покритие). Дисциплинарният профил на Wexford като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.11 червени и 2.78 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 44.4%, 33.3% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 29 завършени мача (62.1% покритие).

Генериран: 2026-09-04 18:00:05 · Заключен: 2026-09-04 20:47:04

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Treaty United и Wexford завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.1 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Treaty United като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Treaty United получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Wexford като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.67 жълти, 0.11 червени и 2.78 общо картона на мач. В този двубой Wexford получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.22 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 11.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Treaty United с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 1.35 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 23:12:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.