📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W W L W
0
🏟
✔ Краен резултат
1
L W W W D
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
2
4
🟢 Longford Town 🟡 Равенства Kerry 🔴
Дата Мач Резултат
26.06.2026 Kerry - Longford Town 2 : 1
25.04.2026 Longford Town - Kerry 1 : 0
27.02.2026 Kerry - Longford Town 1 : 1
22.08.2025 Kerry - Longford Town 1 : 0
12.07.2025 Longford Town - Kerry 3 : 1
30.05.2025 Kerry - Longford Town 2 : 0
15.03.2025 Longford Town - Kerry 3 : 2
24.08.2024 Longford Town - Kerry 2 : 2
13.06.2024 Kerry - Longford Town 2 : 1
06.05.2024 Longford Town - Kerry 2 : 1

🗓 Последни мачове: Longford Town

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Cobh Ramblers - Longford Town 2 - 2 D
22.08.2026 Longford Town - Bray Wanderers 4 - 2 W
16.08.2026 Bohemians - Longford Town 4 - 0 L
07.08.2026 Athlone Town - Longford Town 2 - 1 L
03.08.2026 Longford Town - Finn Harps 5 - 0 W

📆 Последни мачове: Kerry

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Kerry - Treaty United 3 - 1 W
21.08.2026 Kerry - UCD 1 - 1 D
15.08.2026 Sligo Rovers - Kerry 4 - 0 L
07.08.2026 Cork City - Kerry 3 - 1 L
03.08.2026 Kerry - Cobh Ramblers 3 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Longford Town и Kerry е насрочена за 05.09.2026 18:30 в First Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Longford Town е на позиция 4 с 37 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 7 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 34:32. Записаната форма е LWWLW. Kerry е на позиция 6 с 35 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 8 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 33:30. Записаната форма е LWWWD.

Последни резултати

Longford Town има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLWWLWWW. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Kerry има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLWWWDDL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Longford Town има 4 победи, равенствата са 2, а Kerry има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Kerry чрез Away +0.25. По-новото нормализирано движение за двойката Longford Town -1 / Kerry +1 подкрепя Kerry със средна промяна 5.54 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.24, оценка 81/100, успеваемост на коефициентната група 80.56% при 108 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Longford Town като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 44.4%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 17 от 29 завършени мача (58.6% покритие). Дисциплинарният профил на Kerry като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.22 жълти, 0.11 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 33.3%, 11.1% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 17 от 29 завършени мача (58.6% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:11 · Заключен: 2026-09-05 20:10:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Longford Town и Kerry завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.8 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Longford Town като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. В този двубой Longford Town получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.89 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kerry като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.22 жълти, 0.11 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Kerry получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:52:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.