Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.08.2026 | Defensa Y Justicia - Platense | 1 : 0 |
| 24.02.2026 | Platense - Defensa Y Justicia | 0 : 0 |
| 14.09.2025 | Defensa Y Justicia - Platense | 1 : 2 |
| 05.03.2025 | Platense - Defensa Y Justicia | 0 : 1 |
| 29.07.2024 | Defensa Y Justicia - Platense | 1 : 3 |
| 31.01.2024 | Defensa Y Justicia - Platense | 3 : 0 |
| 27.08.2023 | Platense - Defensa Y Justicia | 0 : 0 |
| 18.03.2023 | Platense - Defensa Y Justicia | 1 : 0 |
| 01.10.2022 | Platense - Defensa Y Justicia | 0 : 0 |
| 25.04.2022 | Defensa Y Justicia - Platense | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Defensa Y Justicia - Platense | 1 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Belgrano Cordoba - Defensa Y Justicia | 1 - 2 | W |
| 17.08.2026 | Velez Sarsfield - Defensa Y Justicia | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Defensa Y Justicia - Newells Old Boys | 2 - 1 | W |
| 01.08.2026 | Estudiantes L.P. - Defensa Y Justicia | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Defensa Y Justicia - Platense | 1 - 0 | L |
| 28.08.2026 | Platense - Instituto Cordoba | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Barracas Central - Platense | 1 - 2 | W |
| 19.08.2026 | Coquimbo Unido - Platense | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Platense - Boca Juniors | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Defensa Y Justicia и Platense е насрочена за 31.08.2026 22:00 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Defensa Y Justicia е на позиция 4 с 11 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 8 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 21:26. Записаната форма е WDWLW. Platense е на позиция 10 с 8 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 8 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 13:23. Записаната форма е WDWLL.
Defensa Y Justicia има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWDLLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Platense има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDDWLLDW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Defensa Y Justicia има 3 победи, равенствата са 4, а Platense има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.70. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 92%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Defensa Y Justicia -0.75 / Platense +0.75 подкрепя Platense със средна промяна 1.50 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 19 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.05).
Дисциплинарният профил на Defensa Y Justicia като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.30 червени и 2.10 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 70.0%, 40.0%, 10.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 30.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 20 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Platense като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 33.3%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 17 завършени мача (94.1% покритие).
Срещата между Defensa Y Justicia и Platense завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.7. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 92%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Defensa Y Justicia като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 1.8 жълти, 0.3 червени и 2.1 общо картона на мач. В този двубой Defensa Y Justicia получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.9 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 30% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Platense като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Platense получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Platense с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.5 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.05. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.