Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.08.2026 | Estudiantes L.P. - Newells Old Boys | 0 : 0 |
| 25.02.2026 | Newells Old Boys - Estudiantes L.P. | 0 : 2 |
| 30.09.2025 | Newells Old Boys - Estudiantes L.P. | 1 : 1 |
| 15.03.2025 | Estudiantes L.P. - Newells Old Boys | 1 : 1 |
| 02.08.2024 | Newells Old Boys - Estudiantes L.P. | 1 : 4 |
| 19.02.2024 | Estudiantes L.P. - Newells Old Boys | 2 : 0 |
| 24.09.2023 | Newells Old Boys - Estudiantes L.P. | 0 : 1 |
| 31.03.2023 | Estudiantes L.P. - Newells Old Boys | 3 : 0 |
| 25.06.2022 | Estudiantes L.P. - Newells Old Boys | 0 : 2 |
| 30.07.2021 | Newells Old Boys - Estudiantes L.P. | 4 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | Estudiantes L.P. - Barracas Central | 3 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Sarmiento Junin - Estudiantes L.P. | 2 - 0 | L |
| 19.08.2026 | U. Catolica - Estudiantes L.P. | 0 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Estudiantes L.P. - Gimnasia L.P. | 4 - 0 | W |
| 12.08.2026 | Estudiantes L.P. - U. Catolica | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Newells Old Boys - Banfield | 2 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Newells Old Boys - Deportivo Riestra | 2 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Defensa Y Justicia - Newells Old Boys | 2 - 1 | L |
| 02.08.2026 | Newells Old Boys - Boca Juniors | 2 - 2 | D |
| 31.07.2026 | Independiente - Newells Old Boys | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Estudiantes L.P. и Newells Old Boys е насрочена за 31.08.2026 22:00 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Estudiantes L.P. е на позиция 14 с 6 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 22:11. Записаната форма е LWLLW. Newells Old Boys е на позиция 6 с 10 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 7 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 18:30. Записаната форма е WWLDL.
Estudiantes L.P. има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWDLLWLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Newells Old Boys има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDLWDDDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Estudiantes L.P. има 5 победи, равенствата са 2, а Newells Old Boys има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Estudiantes L.P. или равенство (1X) с увереност 83%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 56.14%, 27.27% и 16.60%. Разликата в моделния momentum е 39.54 пункта в полза на Estudiantes L.P.. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.14 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.92%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Estudiantes L.P. като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.22 жълти, 0.00 червени и 2.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 22.2%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 16 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Newells Old Boys като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.33 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 83.3%, 83.3%, 16.7% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Estudiantes L.P. и Newells Old Boys завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.6 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.6. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Estudiantes L.P. като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.22 жълти, 0 червени и 2.22 общо картона на мач. В този двубой Estudiantes L.P. получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.22 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Newells Old Boys като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.5 жълти, 0.33 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой Newells Old Boys получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.83 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 83.3%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.