📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D W L L
0
🏟
✔ Краен резултат
3
W W W L W
Владение на топката
61%
39%
0.66
Очаквани голове (xG)
0.29
5
Общо удари
5
3
Точни удари
2
1
Неточни удари
2
0
Корнери
1
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
1
Засади
1
4
Удари в наказателното поле
2
1
Удари извън наказателното поле
3
1
Блокирани удари
1
0
Спасявания
3
5
Нарушения
10
79%
Точност на пасовете
72%
225
Точни пасове
128
285
Общо пасове
178
0.92
Предотвратени голове
0.92

🔁 Директни срещи

1
1
1
🟢 Independiente 🟡 Равенства Gimnasia M. 🔴
Дата Мач Резултат
30.08.2026 Independiente - Gimnasia M. 0 : 3
25.02.2026 Gimnasia M. - Independiente 1 : 1
29.06.2025 Gimnasia M. - Independiente 1 : 2

🗓 Последни мачове: Independiente

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Independiente - Gimnasia M. 0 - 3 L
22.08.2026 Independiente - Independ. Rivadavia 0 - 0 D
17.08.2026 Lanus - Independiente 1 - 3 W
12.08.2026 Atletico Tucuman - Independiente 4 - 0 L
09.08.2026 Independiente - Platense 0 - 1 L

📆 Последни мачове: Gimnasia M.

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Independiente - Gimnasia M. 0 - 3 W
22.08.2026 Gimnasia L.P. - Gimnasia M. 2 - 3 W
18.08.2026 Gimnasia M. - Talleres Cordoba 3 - 1 W
09.08.2026 Instituto Cordoba - Gimnasia M. 1 - 0 L
01.08.2026 Gimnasia M. - Union Santa Fe 2 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Independiente и Gimnasia M. е насрочена за 30.08.2026 22:15 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Independiente е на позиция 5 с 10 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 6 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 28:24. Записаната форма е DWLLW. Gimnasia M. е на позиция 2 с 12 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 17:23. Записаната форма е WWLWL.

Последни резултати

Independiente има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLWWWLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Gimnasia M. има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLWWLWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Independiente има 1 победи, равенствата са 1, а Gimnasia M. има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Independiente или равенство (1X) с увереност 84%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 56.53%, 27.46% и 16.02%. Разликата в моделния momentum е 40.51 пункта в полза на Independiente. Оценката за качество на входните данни е 99/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.94%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Independiente -0.25 / Gimnasia M. +0.25 подкрепя Gimnasia M. със средна промяна 2.11 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Independiente като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 15 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Gimnasia M. като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.20 червени и 3.70 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 70.0%, 50.0% и 30.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 20 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 19:02:27 · Заключен: 2026-08-31 00:16:04

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Independiente и Gimnasia M. завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 1 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.6. В мача бяха отчетени общо 1 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Independiente като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Independiente получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gimnasia M. като гост беше изчислен от 10 мача със средно 3.5 жълти, 0.2 червени и 3.7 общо картона на мач. В този двубой Gimnasia M. получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.7 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 70%, 5+ в 30%, а червен картон в 20% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Gimnasia M. с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.11 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 02:10:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.