📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟
✔ Краен резултат
1
D L L L D
Владение на топката
45%
55%
15
Общо удари
11
7
Точни удари
4
3
Неточни удари
5
3
Корнери
2
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
4
Засади
0
9
Удари в наказателното поле
6
6
Удари извън наказателното поле
5
5
Блокирани удари
2
3
Спасявания
5
13
Нарушения
10
180
Точни пасове
238
254
Общо пасове
317
8
Free Kicks
13

🔁 Директни срещи

1
2
1
🟢 Independ. Rivadavia 🟡 Равенства Racing Club 🔴
Дата Мач Резултат
26.02.2026 Racing Club - Independ. Rivadavia 1 : 1
07.10.2025 Racing Club - Independ. Rivadavia 0 : 0
28.03.2025 Independ. Rivadavia - Racing Club 2 : 1
10.11.2024 Racing Club - Independ. Rivadavia 2 : 1

🗓 Последни мачове: Independ. Rivadavia

Дата Мач Резултат Изх.
26.08.2026 Aldosivi - Independ. Rivadavia 0 - 2 W
22.08.2026 Independiente - Independ. Rivadavia 0 - 0 D
18.08.2026 Independ. Rivadavia - Fluminense 1 - 1 D
15.08.2026 Belgrano Cordoba - Independ. Rivadavia 2 - 0 L
11.08.2026 Fluminense - Independ. Rivadavia 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Racing Club

Дата Мач Резултат Изх.
24.08.2026 Racing Club - Boca Juniors 1 - 1 D
19.08.2026 Racing Club - Belgrano Cordoba 1 - 0 W
14.08.2026 Racing Club - Banfield 0 - 1 L
09.08.2026 Argentinos JRS - Racing Club 2 - 1 L
01.08.2026 Racing Club - Tigre 1 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Independ. Rivadavia и Racing Club е насрочена за 31.08.2026 00:30 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Independ. Rivadavia е на позиция 10 с 8 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 33:20. Записаната форма е DLWLW. Racing Club е на позиция 12 с 5 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 7 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 22:21. Записаната форма е DLLLD.

Последни резултати

Independ. Rivadavia има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLDWLWDW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Racing Club има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLDWWWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Independ. Rivadavia има 1 победи, равенствата са 2, а Racing Club има 1 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.05).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Independ. Rivadavia като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 50.0%, 16.7%, 16.7% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Racing Club като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.89 жълти, 0.33 червени и 4.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 88.9%, 77.8% и 44.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 19:45:03 · Заключен: 2026-08-31 02:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Independ. Rivadavia и Racing Club завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Independ. Rivadavia като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Independ. Rivadavia получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Racing Club като гост беше изчислен от 9 мача със средно 3.89 жълти, 0.33 червени и 4.22 общо картона на мач. В този двубой Racing Club получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2.22 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 88.9%, 5+ в 44.4%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.05. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 06:02:20
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.