Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.02.2026 | San Lorenzo - Instituto Cordoba | 1 : 1 |
| 23.08.2025 | San Lorenzo - Instituto Cordoba | 1 : 0 |
| 18.02.2025 | Instituto Cordoba - San Lorenzo | 0 : 1 |
| 05.10.2024 | Instituto Cordoba - San Lorenzo | 2 : 0 |
| 20.05.2023 | San Lorenzo - Instituto Cordoba | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Platense - Instituto Cordoba | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Atletico Tucuman - Instituto Cordoba | 0 - 0 | D |
| 17.08.2026 | Central Cordoba de Santiago - Instituto Cordoba | 0 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Instituto Cordoba - Gimnasia M. | 1 - 0 | W |
| 03.08.2026 | Lanus - Instituto Cordoba | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Estudiantes de Rio Cuarto - San Lorenzo | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | San Lorenzo - Union Santa Fe | 1 - 0 | W |
| 09.08.2026 | San Lorenzo - Huracan | 0 - 2 | L |
| 04.08.2026 | Central Cordoba de Santiago - San Lorenzo | 1 - 0 | L |
| 28.07.2026 | San Lorenzo - Gimnasia M. | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Instituto Cordoba и San Lorenzo е насрочена за 01.09.2026 00:15 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Instituto Cordoba е на позиция 3 с 13 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 20:19. Записаната форма е DWWWW. San Lorenzo е на позиция 12 с 7 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 7 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 17:19. Записаната форма е DWLLW.
Instituto Cordoba има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWWWLWWD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. San Lorenzo има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLWLDLDD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 5 директни срещи Instituto Cordoba има 1 победи, равенствата са 1, а San Lorenzo има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.60. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 30%; Над 1.5 гола — 20%; Двата отбора да отбележат — 10%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Instituto Cordoba -0.75 / San Lorenzo +0.75 подкрепя San Lorenzo със средна промяна 2.55 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Instituto Cordoba като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 3.13 жълти, 0.00 червени и 3.13 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 75.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на San Lorenzo като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.56 жълти, 0.11 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 66.7%, 22.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Instituto Cordoba и San Lorenzo завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 1.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 90%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Instituto Cordoba като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 3.13 жълти, 0 червени и 3.13 общо картона на мач. В този двубой Instituto Cordoba получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.13 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на San Lorenzo като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.56 жълти, 0.11 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой San Lorenzo получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше San Lorenzo с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.55 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.