📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
1
D D L W D
Владение на топката
55%
45%
21
Общо удари
7
8
Точни удари
3
9
Неточни удари
2
6
Корнери
3
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Засади
1
14
Удари в наказателното поле
4
7
Удари извън наказателното поле
3
4
Блокирани удари
2
2
Спасявания
7
10
Нарушения
9
394
Точни пасове
306
468
Общо пасове
388
9
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

3
4
3
🟢 Belgrano Cordoba 🟡 Равенства Huracan 🔴
Дата Мач Резултат
04.09.2026 Belgrano Cordoba - Huracan 1 : 1
03.03.2026 Huracan - Belgrano Cordoba 3 : 1
12.07.2025 Huracan - Belgrano Cordoba 0 : 3
25.01.2025 Belgrano Cordoba - Huracan 1 : 1
18.08.2024 Huracan - Belgrano Cordoba 1 : 0
12.04.2023 Belgrano Cordoba - Huracan 2 : 0
30.09.2018 Belgrano Cordoba - Huracan 0 : 1
09.12.2017 Belgrano Cordoba - Huracan 1 : 0
26.06.2017 Huracan - Belgrano Cordoba 0 : 0
09.11.2015 Huracan - Belgrano Cordoba 1 : 1

🗓 Последни мачове: Belgrano Cordoba

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Belgrano Cordoba - Huracan 1 - 1 D
30.08.2026 Atletico Tucuman - Belgrano Cordoba 0 - 0 D
23.08.2026 Belgrano Cordoba - Defensa Y Justicia 1 - 2 L
19.08.2026 Racing Club - Belgrano Cordoba 1 - 0 L
15.08.2026 Belgrano Cordoba - Independ. Rivadavia 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Huracan

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Belgrano Cordoba - Huracan 1 - 1 D
29.08.2026 Huracan - Estudiantes de Rio Cuarto 1 - 1 D
23.08.2026 Huracan - Deportivo Riestra 0 - 0 D
16.08.2026 Sarmiento Junin - Huracan 2 - 0 L
09.08.2026 San Lorenzo - Huracan 0 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Belgrano Cordoba и Huracan е насрочена за 04.09.2026 22:00 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Belgrano Cordoba е на позиция 4 с 11 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 6 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 27:18. Записаната форма е DLWWD. Huracan е на позиция 9 с 9 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 8 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 22:18. Записаната форма е DDLWD.

Последни резултати

Belgrano Cordoba има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWWDLWDW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Huracan има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLWDLWLLW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Belgrano Cordoba има 3 победи, равенствата са 3, а Huracan има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.78. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 22.2%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 20%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Belgrano Cordoba 0 / Huracan 0 подкрепя Huracan със средна промяна 3.32 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 45 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Belgrano Cordoba като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.25 червени и 1.92 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 58.3%, 41.7%, 8.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Huracan като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.40 червени и 3.90 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.0%, 80.0%, 60.0% и 30.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 30.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 19:02:31 · Заключен: 2026-09-04 23:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Belgrano Cordoba и Huracan завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 1.78 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.6. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Belgrano Cordoba като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 1.67 жълти, 0.25 червени и 1.92 общо картона на мач. В този двубой Belgrano Cordoba получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.08 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 41.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Huracan като гост беше изчислен от 10 мача със средно 3.5 жълти, 0.4 червени и 3.9 общо картона на мач. В този двубой Huracan получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.9 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 80%, 5+ в 30%, а червен картон в 30% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Huracan с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.32 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 02:30:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.