Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.02.2026 | Independiente - Central Cordoba de Santiago | 2 : 0 |
| 01.12.2024 | Independiente - Central Cordoba de Santiago | 2 : 0 |
| 16.08.2023 | Independiente - Central Cordoba de Santiago | 0 : 0 |
| 17.07.2023 | Central Cordoba de Santiago - Independiente | 0 : 1 |
| 06.10.2022 | Independiente - Central Cordoba de Santiago | 1 : 2 |
| 15.03.2022 | Independiente - Central Cordoba de Santiago | 1 : 1 |
| 21.11.2021 | Central Cordoba de Santiago - Independiente | 1 : 0 |
| 22.11.2020 | Independiente - Central Cordoba de Santiago | 0 : 0 |
| 01.11.2020 | Central Cordoba de Santiago - Independiente | 0 : 1 |
| 08.03.2020 | Independiente - Central Cordoba de Santiago | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Central Cordoba de Santiago - Independiente | 0 - 1 | L |
| 30.08.2026 | Talleres Cordoba - Central Cordoba de Santiago | 0 - 0 | D |
| 25.08.2026 | Tigre - Central Cordoba de Santiago | 2 - 1 | L |
| 17.08.2026 | Central Cordoba de Santiago - Instituto Cordoba | 0 - 1 | L |
| 11.08.2026 | Union Santa Fe - Central Cordoba de Santiago | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Central Cordoba de Santiago - Independiente | 0 - 1 | W |
| 31.08.2026 | Independiente - Gimnasia M. | 0 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Independiente - Independ. Rivadavia | 0 - 0 | D |
| 17.08.2026 | Lanus - Independiente | 1 - 3 | W |
| 12.08.2026 | Atletico Tucuman - Independiente | 4 - 0 | L |
Предстоящата среща между Central Cordoba de Santiago и Independiente е насрочена за 06.09.2026 20:00 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Central Cordoba de Santiago е на позиция 13 с 7 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 12:24. Записаната форма е DLLWW. Independiente е на позиция 7 с 10 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 6 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 28:24. Записаната форма е LDWLL.
Central Cordoba de Santiago има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWWLLLDL. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Independiente има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLLLWWWL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Central Cordoba de Santiago има 2 победи, равенствата са 3, а Independiente има 5 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 92%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Central Cordoba de Santiago чрез Home +0.25. По-новото нормализирано движение за двойката Central Cordoba de Santiago -0.75 / Independiente +0.75 подкрепя Central Cordoba de Santiago със средна промяна 9.47 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.
Дисциплинарният профил на Central Cordoba de Santiago като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.71 жълти, 0.00 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 42.9%, 42.9%, 28.6% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 19 завършени мача (94.7% покритие). Дисциплинарният профил на Independiente като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.82 жълти, 0.09 червени и 2.91 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.9%, 81.8%, 63.6%, 36.4% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 16 от 16 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Central Cordoba de Santiago и Independiente завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.7. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 92%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Central Cordoba de Santiago като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.71 жълти, 0 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой Central Cordoba de Santiago получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.71 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Independiente като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.82 жълти, 0.09 червени и 2.91 общо картона на мач. В този двубой Independiente получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.91 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 63.6%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 9.1% от мачовете.
От 11 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.