Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.03.2026 | Sarmiento Junin - Estudiantes de Rio Cuarto | 1 : 0 |
| 16.01.2021 | Estudiantes de Rio Cuarto - Sarmiento Junin | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Estudiantes de Rio Cuarto - Sarmiento Junin | 0 - 2 | L |
| 29.08.2026 | Huracan - Estudiantes de Rio Cuarto | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Estudiantes de Rio Cuarto - San Lorenzo | 0 - 0 | D |
| 17.08.2026 | Estudiantes de Rio Cuarto - Atletico Tucuman | 0 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Independ. Rivadavia - Estudiantes de Rio Cuarto | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Estudiantes de Rio Cuarto - Sarmiento Junin | 0 - 2 | W |
| 28.08.2026 | Union Santa Fe - Sarmiento Junin | 4 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Sarmiento Junin - Estudiantes L.P. | 2 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Sarmiento Junin - Huracan | 2 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Atletico Tucuman - Sarmiento Junin | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Estudiantes de Rio Cuarto и Sarmiento Junin е насрочена за 04.09.2026 19:45 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Estudiantes de Rio Cuarto е на позиция 13 с 6 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 3 равенства и 14 загуби. Головата разлика е 6:27. Записаната форма е DDLLD. Sarmiento Junin е на позиция 2 с 12 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 1 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 19:27. Записаната форма е LWWWW.
Estudiantes de Rio Cuarto има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLDLWLLL. Средните стойности са 0.40 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Sarmiento Junin има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWLLLLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 2 директни срещи Estudiantes de Rio Cuarto има 0 победи, равенствата са 1, а Sarmiento Junin има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 97%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Estudiantes de Rio Cuarto -1 / Sarmiento Junin +1 подкрепя Sarmiento Junin със средна промяна 6.95 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 51 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Estudiantes de Rio Cuarto като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.30 червени и 2.10 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 30.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 20 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sarmiento Junin като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.13 червени и 2.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 20 от 20 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Estudiantes de Rio Cuarto и Sarmiento Junin завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.2. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 97%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Estudiantes de Rio Cuarto като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 1.8 жълти, 0.3 червени и 2.1 общо картона на мач. В този двубой Estudiantes de Rio Cuarto получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sarmiento Junin като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.75 жълти, 0.13 червени и 2.88 общо картона на мач. В този двубой Sarmiento Junin получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.88 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sarmiento Junin с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 6.95 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.