📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L L W W
2
🏟
✔ Краен резултат
1
W D W D W
Владение на топката
47%
53%
14
Общо удари
12
6
Точни удари
3
4
Неточни удари
7
5
Корнери
1
3
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
6
Засади
1
12
Удари в наказателното поле
7
2
Удари извън наказателното поле
5
4
Блокирани удари
2
2
Спасявания
4
15
Нарушения
14
247
Точни пасове
286
320
Общо пасове
362
14
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

2
4
2
🟢 Gimnasia L.P. 🟡 Равенства Tigre 🔴
Дата Мач Резултат
02.03.2026 Tigre - Gimnasia L.P. 2 : 2
14.09.2024 Tigre - Gimnasia L.P. 1 : 1
29.04.2023 Gimnasia L.P. - Tigre 1 : 1
25.09.2022 Gimnasia L.P. - Tigre 0 : 1
01.02.2019 Gimnasia L.P. - Tigre 3 : 1
06.04.2018 Tigre - Gimnasia L.P. 2 : 0
18.03.2017 Tigre - Gimnasia L.P. 0 : 1
19.09.2015 Gimnasia L.P. - Tigre 1 : 1

🗓 Последни мачове: Gimnasia L.P.

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Rosario Central - Gimnasia L.P. 1 - 2 W
22.08.2026 Gimnasia L.P. - Gimnasia M. 2 - 3 L
18.08.2026 Deportivo Riestra - Gimnasia L.P. 1 - 1 D
15.08.2026 Estudiantes L.P. - Gimnasia L.P. 4 - 0 L
09.08.2026 Gimnasia L.P. - Barracas Central 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Tigre

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Tigre - Barracas Central 0 - 0 D
25.08.2026 Tigre - Central Cordoba de Santiago 2 - 1 W
20.08.2026 Atletico Torque - Tigre 2 - 1 L
15.08.2026 Aldosivi - Tigre 0 - 0 D
12.08.2026 Tigre - Atletico Torque 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Gimnasia L.P. и Tigre е насрочена за 05.09.2026 17:30 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Gimnasia L.P. е на позиция 3 с 12 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 24:24. Записаната форма е WLLWW. Tigre е на позиция 5 с 11 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 9 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 21:17. Записаната форма е WDWDW.

Последни резултати

Gimnasia L.P. има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLWWWLWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Tigre има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDLWDWLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Gimnasia L.P. има 2 победи, равенствата са 4, а Tigre има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 95%; над 9.5 корнера — 85%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Gimnasia L.P. -1 / Tigre +1 подкрепя Gimnasia L.P. със средна промяна 4.98 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 34 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Gimnasia L.P. като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.10 жълти, 0.00 червени и 2.10 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 60.0%, 40.0%, 10.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Tigre като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.11 жълти, 0.22 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 44.4%, 22.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 17:15:02 · Заключен: 2026-09-05 19:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Gimnasia L.P. и Tigre завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 2.25 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.1. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 95%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 85%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Gimnasia L.P. като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.1 жълти, 0 червени и 2.1 общо картона на мач. В този двубой Gimnasia L.P. получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.9 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 10%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Tigre като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.11 жълти, 0.22 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Tigre получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 22.2% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Gimnasia L.P. с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 4.98 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 21:52:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.