Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.02.2026 | Boca Juniors - Gimnasia M. | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Gimnasia M. - Boca Juniors | 2 - 2 | D |
| 31.08.2026 | Independiente - Gimnasia M. | 0 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Gimnasia L.P. - Gimnasia M. | 2 - 3 | W |
| 18.08.2026 | Gimnasia M. - Talleres Cordoba | 3 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Instituto Cordoba - Gimnasia M. | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Gimnasia M. - Boca Juniors | 2 - 2 | D |
| 03.09.2026 | Velez Sarsfield - Boca Juniors | 0 - 0 | D |
| 29.08.2026 | Boca Juniors - Lanus | 1 - 0 | W |
| 24.08.2026 | Racing Club - Boca Juniors | 1 - 1 | D |
| 18.08.2026 | Deportivo Recoleta - Boca Juniors | 0 - 4 | W |
Предстоящата среща между Gimnasia M. и Boca Juniors е насрочена за 05.09.2026 19:30 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Gimnasia M. е на позиция 1 с 15 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 17:23. Записаната форма е WWWLW. Boca Juniors е на позиция 8 с 10 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 7 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 27:17. Записаната форма е WDDDW.
Gimnasia M. има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWLWWLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Boca Juniors има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWDWDWDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 1 директни срещи Gimnasia M. има 0 победи, равенствата са 1, а Boca Juniors има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.55; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Gimnasia M. чрез Home +0.25. По-новото нормализирано движение за двойката Gimnasia M. -0.5 / Boca Juniors +0.5 подкрепя Gimnasia M. със средна промяна 3.22 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.
Дисциплинарният профил на Gimnasia M. като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.70 жълти, 0.10 червени и 1.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 60.0%, 20.0%, 10.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Boca Juniors като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.20 жълти, 0.00 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 70.0%, 50.0%, 10.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 17 завършени мача (94.1% покритие).
Срещата между Gimnasia M. и Boca Juniors завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.55. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Gimnasia M. като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 1.7 жълти, 0.1 червени и 1.8 общо картона на мач. В този двубой Gimnasia M. получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Boca Juniors като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.2 жълти, 0 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой Boca Juniors получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.8 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.