📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L W L
1
🏟
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
48%
52%
15
Общо удари
11
5
Точни удари
3
6
Неточни удари
5
7
Корнери
3
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
2
Засади
1
9
Удари в наказателното поле
3
6
Удари извън наказателното поле
8
4
Блокирани удари
3
3
Спасявания
4
14
Нарушения
11
378
Точни пасове
408
476
Общо пасове
536
11
Free Kicks
13

🔁 Директни срещи

2
5
3
🟢 Lanus 🟡 Равенства Defensa Y Justicia 🔴
Дата Мач Резултат
02.03.2026 Defensa Y Justicia - Lanus 1 : 1
25.11.2024 Lanus - Defensa Y Justicia 0 : 0
03.03.2024 Defensa Y Justicia - Lanus 0 : 4
07.10.2023 Lanus - Defensa Y Justicia 0 : 2
09.07.2023 Defensa Y Justicia - Lanus 2 : 2
10.06.2022 Lanus - Defensa Y Justicia 1 : 1
12.12.2021 Defensa Y Justicia - Lanus 2 : 1
20.02.2021 Lanus - Defensa Y Justicia 2 : 1
23.01.2021 Lanus - Defensa Y Justicia 0 : 3
20.12.2020 Lanus - Defensa Y Justicia 1 : 1

🗓 Последни мачове: Lanus

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Lanus - Defensa Y Justicia 1 - 0 W
29.08.2026 Boca Juniors - Lanus 1 - 0 L
25.08.2026 Lanus - Argentinos JRS 1 - 1 D
17.08.2026 Lanus - Independiente 1 - 3 L
12.08.2026 Talleres Cordoba - Lanus 0 - 3 W

📆 Последни мачове: Defensa Y Justicia

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Lanus - Defensa Y Justicia 1 - 0 L
31.08.2026 Defensa Y Justicia - Platense 1 - 0 W
23.08.2026 Belgrano Cordoba - Defensa Y Justicia 1 - 2 W
17.08.2026 Velez Sarsfield - Defensa Y Justicia 1 - 1 D
09.08.2026 Defensa Y Justicia - Newells Old Boys 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Lanus и Defensa Y Justicia е насрочена за 06.09.2026 20:00 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Lanus е на позиция 11 с 7 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 20:20. Записаната форма е LDLWL. Defensa Y Justicia е на позиция 4 с 11 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 8 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 21:26. Записаната форма е WDWLW.

Последни резултати

Lanus има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWLLLWWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Defensa Y Justicia има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLWDLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Lanus има 2 победи, равенствата са 5, а Defensa Y Justicia има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Lanus или равенство (1X) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 52.48%, 29.52% и 17.99%. Разликата в моделния momentum е 34.49 пункта в полза на Lanus. Оценката за качество на входните данни е 93/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.14 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.51%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Lanus като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.22 жълти, 0.11 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 44.4%, 22.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Defensa Y Justicia като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.90 жълти, 0.10 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 80.0%, 30.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:35 · Заключен: 2026-09-06 21:40:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Lanus и Defensa Y Justicia завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.9. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Lanus като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.22 жълти, 0.11 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Lanus получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Defensa Y Justicia като гост беше изчислен от 10 мача със средно 1.9 жълти, 0.1 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Defensa Y Justicia получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 0%, а червен картон в 10% от мачовете.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-07 00:21:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.