Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.09.2026 | Platense - Deportivo Riestra | 1 : 1 |
| 02.03.2026 | Deportivo Riestra - Platense | 0 : 0 |
| 13.10.2025 | Platense - Deportivo Riestra | 1 : 1 |
| 07.04.2025 | Deportivo Riestra - Platense | 1 : 0 |
| 08.11.2024 | Platense - Deportivo Riestra | 0 : 0 |
| 25.01.2021 | Platense - Deportivo Riestra | 0 : 0 |
| 04.07.2017 | Deportivo Riestra - Platense | 0 : 0 |
| 15.04.2017 | Deportivo Riestra - Platense | 4 : 0 |
| 22.11.2016 | Platense - Deportivo Riestra | 1 : 0 |
| 12.07.2015 | Deportivo Riestra - Platense | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Platense - Deportivo Riestra | 1 - 1 | D |
| 31.08.2026 | Defensa Y Justicia - Platense | 1 - 0 | L |
| 28.08.2026 | Platense - Instituto Cordoba | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Barracas Central - Platense | 1 - 2 | W |
| 19.08.2026 | Coquimbo Unido - Platense | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Platense - Deportivo Riestra | 1 - 1 | D |
| 29.08.2026 | Deportivo Riestra - Velez Sarsfield | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Huracan - Deportivo Riestra | 0 - 0 | D |
| 18.08.2026 | Deportivo Riestra - Gimnasia L.P. | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Newells Old Boys - Deportivo Riestra | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Platense и Deportivo Riestra е насрочена за 04.09.2026 22:00 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Platense е на позиция 10 с 8 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 8 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 13:23. Записаната форма е WDWLL. Deportivo Riestra е на позиция 9 с 8 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 8 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 9:15. Записаната форма е DDLWL.
Platense има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWDDDWLLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Deportivo Riestra има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDLWLLWDD. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 10 директни срещи Platense има 2 победи, равенствата са 5, а Deportivo Riestra има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.20. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Platense -0.75 / Deportivo Riestra +0.75 подкрепя Deportivo Riestra със средна промяна 5.85 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 51 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Platense като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 70.0%, 30.0%, 10.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 18 завършени мача (94.4% покритие). Дисциплинарният профил на Deportivo Riestra като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 3.63 жълти, 0.13 червени и 3.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 87.5%, 62.5% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Platense и Deportivo Riestra завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.9. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Platense като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Platense получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Riestra като гост беше изчислен от 8 мача със средно 3.63 жълти, 0.13 червени и 3.75 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Riestra получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 87.5%, 5+ в 25%, а червен картон в 12.5% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Deportivo Riestra с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 5.85 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.