Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.03.2026 | Newells Old Boys - Rosario Central | 0 : 2 |
| 23.08.2025 | Rosario Central - Newells Old Boys | 1 : 0 |
| 16.02.2025 | Newells Old Boys - Rosario Central | 1 : 2 |
| 10.08.2024 | Rosario Central - Newells Old Boys | 1 : 0 |
| 25.02.2024 | Newells Old Boys - Rosario Central | 0 : 1 |
| 30.09.2023 | Rosario Central - Newells Old Boys | 1 : 0 |
| 09.04.2023 | Newells Old Boys - Rosario Central | 0 : 0 |
| 21.07.2022 | Rosario Central - Newells Old Boys | 1 : 0 |
| 20.03.2022 | Rosario Central - Newells Old Boys | 0 : 1 |
| 22.08.2021 | Newells Old Boys - Rosario Central | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Rosario Central - Gimnasia L.P. | 1 - 2 | L |
| 25.08.2026 | Talleres Cordoba - Rosario Central | 2 - 2 | D |
| 21.08.2026 | Corinthians - Rosario Central | 1 - 0 | L |
| 17.08.2026 | Barracas Central - Rosario Central | 0 - 1 | W |
| 14.08.2026 | Rosario Central - Corinthians | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Estudiantes L.P. - Newells Old Boys | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Newells Old Boys - Banfield | 2 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Newells Old Boys - Deportivo Riestra | 2 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Defensa Y Justicia - Newells Old Boys | 2 - 1 | L |
| 02.08.2026 | Newells Old Boys - Boca Juniors | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Rosario Central и Newells Old Boys е насрочена за 06.09.2026 17:45 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Rosario Central е на позиция 7 с 11 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 27:21. Записаната форма е LDWWW. Newells Old Boys е на позиция 6 с 10 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 7 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 18:30. Записаната форма е WWLDL.
Rosario Central има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWDWWDLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Newells Old Boys има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLDLWDDD. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Rosario Central има 7 победи, равенствата са 2, а Newells Old Boys има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.30. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.84; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Rosario Central или равенство (1X) с увереност 87%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.89%, 28.55% и 12.56%. Разликата в моделния momentum е 46.32 пункта в полза на Rosario Central. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.10 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -3.82%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Rosario Central 0 / Newells Old Boys 0 подкрепя Rosario Central със средна промяна 3.98 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 22 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Rosario Central като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.9%, 72.7%, 27.3%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Newells Old Boys като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.29 жълти, 0.29 червени и 2.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 71.4%, 71.4%, 14.3% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 28.6%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Rosario Central и Newells Old Boys завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.84. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Rosario Central като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Rosario Central получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 27.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Newells Old Boys като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.29 жълти, 0.29 червени и 2.57 общо картона на мач. В този двубой Newells Old Boys получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.43 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 71.4%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 28.6% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Rosario Central с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.98 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 11 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.