📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W L L W
1
🏟
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
48%
52%
18
Общо удари
15
4
Точни удари
6
7
Неточни удари
7
6
Корнери
4
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
1
0
Засади
1
12
Удари в наказателното поле
7
5
Удари извън наказателното поле
8
7
Блокирани удари
2
6
Спасявания
2
12
Нарушения
15
299
Точни пасове
357
385
Общо пасове
434
14
Free Kicks
12

🔁 Директни срещи

5
3
2
🟢 San Lorenzo 🟡 Равенства Talleres Cordoba 🔴
Дата Мач Резултат
05.09.2026 San Lorenzo - Talleres Cordoba 1 : 0
01.03.2026 Talleres Cordoba - San Lorenzo 0 : 0
11.07.2025 Talleres Cordoba - San Lorenzo 1 : 2
25.01.2025 San Lorenzo - Talleres Cordoba 1 : 0
25.08.2024 San Lorenzo - Talleres Cordoba 2 : 0
17.04.2023 Talleres Cordoba - San Lorenzo 0 : 0
25.07.2022 San Lorenzo - Talleres Cordoba 1 : 1
13.03.2022 Talleres Cordoba - San Lorenzo 0 : 1
16.08.2021 Talleres Cordoba - San Lorenzo 2 : 0
13.12.2020 San Lorenzo - Talleres Cordoba 0 : 2

🗓 Последни мачове: San Lorenzo

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Instituto Cordoba - San Lorenzo 1 - 0 L
22.08.2026 Estudiantes de Rio Cuarto - San Lorenzo 0 - 0 D
15.08.2026 San Lorenzo - Union Santa Fe 1 - 0 W
09.08.2026 San Lorenzo - Huracan 0 - 2 L
04.08.2026 Central Cordoba de Santiago - San Lorenzo 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Talleres Cordoba

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Talleres Cordoba - Central Cordoba de Santiago 0 - 0 D
25.08.2026 Talleres Cordoba - Rosario Central 2 - 2 D
18.08.2026 Gimnasia M. - Talleres Cordoba 3 - 1 L
12.08.2026 Talleres Cordoba - Lanus 0 - 3 L
03.08.2026 Platense - Talleres Cordoba 0 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между San Lorenzo и Talleres Cordoba е насрочена за 05.09.2026 22:00 в Liga Profesional Argentina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

San Lorenzo е на позиция 12 с 7 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 7 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 17:19. Записаната форма е DWLLW. Talleres Cordoba е на позиция 15 с 5 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 22:18. Записаната форма е DDLLW.

Последни резултати

San Lorenzo има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLLWLDLD. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%. Talleres Cordoba има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLWLLLLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи San Lorenzo има 4 победи, равенствата са 3, а Talleres Cordoba има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.40. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 94%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка San Lorenzo -1.5 / Talleres Cordoba +1.5 подкрепя San Lorenzo със средна промяна 1.44 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на San Lorenzo като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.38 червени и 2.13 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 87.5%, 62.5%, 25.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 37.5%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Talleres Cordoba като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.78 жълти, 0.22 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 77.8%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 19:00:07 · Заключен: 2026-09-06 00:02:44

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между San Lorenzo и Talleres Cordoba завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.9. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на San Lorenzo като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.75 жълти, 0.38 червени и 2.13 общо картона на мач. В този двубой San Lorenzo получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.13 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 37.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Talleres Cordoba като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.78 жълти, 0.22 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Talleres Cordoba получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 77.8%, 5+ в 0%, а червен картон в 22.2% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше San Lorenzo с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.44 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 01:58:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.