Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.06.2025 | Hartford Athletic - Charleston Battery | 1 : 2 |
| 03.05.2025 | Charleston Battery - Hartford Athletic | 4 : 2 |
| 12.07.2024 | Hartford Athletic - Charleston Battery | 2 : 2 |
| 04.05.2024 | Charleston Battery - Hartford Athletic | 1 : 0 |
| 17.06.2023 | Hartford Athletic - Charleston Battery | 3 : 4 |
| 08.04.2023 | Charleston Battery - Hartford Athletic | 3 : 2 |
| 01.10.2022 | Hartford Athletic - Charleston Battery | 6 : 3 |
| 17.07.2022 | Charleston Battery - Hartford Athletic | 3 : 1 |
| 26.10.2021 | Hartford Athletic - Charleston Battery | 2 : 0 |
| 10.10.2021 | Charleston Battery - Hartford Athletic | 4 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Charleston Battery - Hartford Athletic | 1 - 2 | L |
| 30.08.2026 | Las Vegas Lights - Charleston Battery | 0 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Charleston Battery - Miami FC | 5 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Pittsburgh Riverhounds - Charleston Battery | 3 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Loudoun United - Charleston Battery | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Charleston Battery - Hartford Athletic | 1 - 2 | W |
| 29.08.2026 | Hartford Athletic - Birmingham Legion | 3 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Hartford Athletic - Miami FC | 2 - 1 | W |
| 12.08.2026 | Charlotte Independence - Hartford Athletic | 2 - 4 | W |
| 10.08.2026 | Indy Eleven - Hartford Athletic | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Charleston Battery и Hartford Athletic е насрочена за 02.09.2026 23:00 в USL Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Charleston Battery е на позиция 2 с 39 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 37:24. Записаната форма е WWLWW. Hartford Athletic е на позиция 8 с 27 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 8 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 12:16. Записаната форма е WWDLD.
Charleston Battery има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWLDDLW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Hartford Athletic има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLDLWDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Charleston Battery има 7 победи, равенствата са 1, а Hartford Athletic има 2 победи. Средният общ брой голове е 4.80. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Charleston Battery или равенство (1X) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 57.90%, 23.92% и 18.18%. Разликата в моделния momentum е 39.72 пункта в полза на Charleston Battery. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.11 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.18%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Charleston Battery 0 / Hartford Athletic 0 подкрепя Hartford Athletic със средна промяна 3.99 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 16 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 15, оценка 80/100, успеваемост на групата 80.23% при 2904 наблюдения). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.30% при 533 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Charleston Battery като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.17 червени и 3.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 14 от 19 завършени мача (73.7% покритие). Дисциплинарният профил на Hartford Athletic като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 3.60 жълти, 0.20 червени и 3.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 80.0%, 40.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 17 завършени мача (58.8% покритие).
Срещата между Charleston Battery и Hartford Athletic завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 4.8 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Charleston Battery като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 3 жълти, 0.17 червени и 3.17 общо картона на мач. В този двубой Charleston Battery получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.83 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hartford Athletic като гост беше изчислен от 5 мача със средно 3.6 жълти, 0.2 червени и 3.8 общо картона на мач. В този двубой Hartford Athletic получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.8 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 80%, 5+ в 20%, а червен картон в 20% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Hartford Athletic с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.99 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 15. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.