Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 09.05.2026 | Hartford Athletic - Detroit City | 2 : 1 |
| 12.07.2025 | Detroit City - Hartford Athletic | 1 : 2 |
| 28.06.2025 | Hartford Athletic - Detroit City | 2 : 2 |
| 10.05.2025 | Hartford Athletic - Detroit City | 0 : 0 |
| 31.08.2024 | Detroit City - Hartford Athletic | 1 : 1 |
| 31.07.2024 | Hartford Athletic - Detroit City | 1 : 0 |
| 23.09.2023 | Detroit City - Hartford Athletic | 3 : 0 |
| 14.06.2023 | Hartford Athletic - Detroit City | 1 : 3 |
| 06.07.2022 | Detroit City - Hartford Athletic | 1 : 1 |
| 23.04.2022 | Hartford Athletic - Detroit City | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Detroit City - Hartford Athletic | 1 - 1 | D |
| 30.08.2026 | Louisville City - Detroit City | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | Detroit City - Tampa Bay Rowdies | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Detroit City - Loudoun United | 0 - 0 | D |
| 09.08.2026 | FC Tulsa - Detroit City | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Detroit City - Hartford Athletic | 1 - 1 | D |
| 02.09.2026 | Charleston Battery - Hartford Athletic | 1 - 2 | W |
| 29.08.2026 | Hartford Athletic - Birmingham Legion | 3 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Hartford Athletic - Miami FC | 2 - 1 | W |
| 12.08.2026 | Charlotte Independence - Hartford Athletic | 2 - 4 | W |
Предстоящата среща между Detroit City и Hartford Athletic е насрочена за 05.09.2026 23:00 в USL Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Detroit City е на позиция 3 с 36 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 25:17. Записаната форма е DWDWD. Hartford Athletic е на позиция 8 с 27 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 8 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 12:16. Записаната форма е WWDLD.
Detroit City има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWDLWWWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Hartford Athletic има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDLDLWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Detroit City има 3 победи, равенствата са 4, а Hartford Athletic има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Detroit City 0 / Hartford Athletic 0 подкрепя Hartford Athletic със средна промяна 4.65 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).
Дисциплинарният профил на Detroit City като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.17 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 14 от 18 завършени мача (77.8% покритие). Дисциплинарният профил на Hartford Athletic като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.17 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 83.3%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 11 от 18 завършени мача (61.1% покритие).
Срещата между Detroit City и Hartford Athletic завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Detroit City като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.33 жълти, 0.17 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Detroit City получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hartford Athletic като гост беше изчислен от 6 мача със средно 3.5 жълти, 0.17 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Hartford Athletic получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 83.3%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Hartford Athletic с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.65 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.